З архіву ПУ. "А там всім поф*г!": Українському "царю доріг" дісталося "на горіхи" в Угорщині (фотофакт)

В країнах ЄС на "особливі" українські номери правоохоронці уваги звертають.

В Угорщині на авто з "крутими" українськими номерами, припарковане на тротуарі, поставили блокіратор. Фото опублікував на своїй сторінці в Facebook адміністратор ресурсу dtp.kiev.ua Влад Антонов, передають Патріоти України 6 вересня 2019 року.

Він зазначив, що в країнах ЄС на "особливі" українські номери правоохоронці уваги звертати не будуть. "Це в Україні ти цар доріг, а в Угорщини всім пофіг… На фото видно автомобіль Lexus з крутим номерним знаком, запаркований на тротуарі. Водій, мабуть, забув, що знаходиться не в Україні, а в Будапешті, де покарання за подібну нахабність не змусить себе довго чекати", - зазначив автор.

Він також пояснив, що далі чекає власника зазначеного автомобіля. "Умілі поліцаї наділи на колесо блокіратор. Для того, щоб продовжити подорож, українському туристу доведеться побігати і оплатити штраф. І тільки після цього його розкішний позашляховик буде звільнений з полону", - додав він.

Діти гралися у дворі: У Росії в валізі знайшли розчленоване тіло дівчини (фото, відео)

субота, 23 жовтень 2021, 23:15

У російському місті Орськ Оренбурзької області діти у дворі знайшли валізу, усередині якого виявилося розчленоване тіло дівчини. Про це повідомляє Оrsk.ru, передають Патріоти України. . Так, діти грали у дворі, коли побачили чемодан з розчленованим ті...

Залишили майже 50 років тому: Чоловік знайшов пляшку із посланням під час ремонту у власному будинку (фото)

субота, 23 жовтень 2021, 22:45

Всередині скляної пляшки з-під молока була записка, підписна чотирма будівельниками, які й зводили цей дім десятки років тому. Послання датоване 5 квітня 1974 року. У нього будівельники перерахували усіх майстрів, що працювали над будинком. Також вони ...