З архіву ПУ. Американські науковці зробили сенсаційне відкриття про людську душу

Фізична реальність - це всього лише наше сприйняття.

Людська душа після відходу в інший світ існує в квантовій реальності. До таких висновків прийшли вчені з Університету Арізони, передають Патріоти України 31 серпня 2019 року з посиланням на іноземні ЗМІ.

Фахівці вважають, що в білку міститься вся інформація щодо квантового стану організму на субатомному рівні. Після смерті всі дані про людину випаровуються в космос.

Повідомляється, що відбувається розсіювання інформації у Всесвіті. При цьому вчені відзначили, що інформацію, що зберігається на рівні клітин, неможливо стерти.

З колегами з Арізони повністю згодні експерти з Інституту фізики Планка в Мюнхені. За їх словами, фізична реальність - це всього лише наше сприйняття. Після смерті душа миттєво переходить в квантову реальність, де відбувається переродження.

Хлопцю було усього 23: Що відомо про другого загиблого в районі ООС бійця (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:14

В районі ООС, у четвер, 6 травня, внаслідок ворожого обстрілу загинув український військовослужбовець Сергій Коробцов. Про це повідомляє офіційний сайт міста Коростень, звідки він був родом, передають Патріоти України. Сергій був випускником Навчально-...

В Індії завівся новий штам коронавірусу, померлих не встигають кремувати: Експерти пояснили, чи є загроза для України

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:44

Уже близько трьох тижнів Індія б'є світові рекорди за кількістю нових випадків зараження коронавірусом, щодоби фіксуючи по 350-400 тисяч інфікованих і до 4 тисяч смертей. За словами експертів, чимало цьому посприяло формування індійського штаму COVID-1...