З архіву ПУ. Американські науковці зробили сенсаційне відкриття про людську душу

Фізична реальність - це всього лише наше сприйняття.

Людська душа після відходу в інший світ існує в квантовій реальності. До таких висновків прийшли вчені з Університету Арізони, передають Патріоти України 31 серпня 2019 року з посиланням на іноземні ЗМІ.

Фахівці вважають, що в білку міститься вся інформація щодо квантового стану організму на субатомному рівні. Після смерті всі дані про людину випаровуються в космос.

Повідомляється, що відбувається розсіювання інформації у Всесвіті. При цьому вчені відзначили, що інформацію, що зберігається на рівні клітин, неможливо стерти.

З колегами з Арізони повністю згодні експерти з Інституту фізики Планка в Мюнхені. За їх словами, фізична реальність - це всього лише наше сприйняття. Після смерті душа миттєво переходить в квантову реальність, де відбувається переродження.

"Він знімав звірства окупантів": У Харкові знайшли вбитим відомого фотокореспондента

понеділок, 23 травень 2022, 11:30

Щодня стає відомо про нові жертви серед мирних людей, яких жорстоко вбивають окупанти. Днями знайшли тіло фотографа й оператора Ігоря Гуденка, автора надважливого відео розстрілу протестувальників на Майдані 20 лютого 2014 року. Він загинув від російсь...

"Русский военный корабль... Всьо": У Києві небувалий ажіотаж навколо нової марки - черга за нею вишикувалася за кілька годин до початку продажу (відео)

понеділок, 23 травень 2022, 11:25

Вже друга марка "Укрпошти" - цього разу з потопленим російським флагманом ЧФ "Москва" - знову викликала ажіотаж в Україні, передають Патріоти України. Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, що урочисті погашення марки «Російський військовий кор...