З архіву ПУ. Американські науковці зробили сенсаційне відкриття про людську душу

Фізична реальність - це всього лише наше сприйняття.

Людська душа після відходу в інший світ існує в квантовій реальності. До таких висновків прийшли вчені з Університету Арізони, передають Патріоти України 31 серпня 2019 року з посиланням на іноземні ЗМІ.

Фахівці вважають, що в білку міститься вся інформація щодо квантового стану організму на субатомному рівні. Після смерті всі дані про людину випаровуються в космос.

Повідомляється, що відбувається розсіювання інформації у Всесвіті. При цьому вчені відзначили, що інформацію, що зберігається на рівні клітин, неможливо стерти.

З колегами з Арізони повністю згодні експерти з Інституту фізики Планка в Мюнхені. За їх словами, фізична реальність - це всього лише наше сприйняття. Після смерті душа миттєво переходить в квантову реальність, де відбувається переродження.

Найчастіше підроблюють купюри номіналом 200, 500 та 1000 гривень: Банкіри докладно розповіли, як виявити фальшиву - 20 основних ознак (відео)

понеділок, 27 вересень 2021, 0:06

Підроблені купюри в Україні зустрічаються досить часто, і шахраї зазвичай використовують банкноти великого номіналу – 100, 200 і 500 гривень. Як зазначають у Національному банку України, найчастіше підробляють купюру номіналом у 200 гривень зразка 2017...

З архіву ПУ. Свято Воздвиження: Що не можна робити в цей день

неділя, 26 вересень 2021, 23:55

На згадку про хресні страждання Спасителя на Воздвиження дотримується суворого одноденного посту. 27 вересня православні та греко-католики відзначать одне з 12 найбільших свят у році - Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Воно присвя...