
У мережі опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року.
Блогер під час запису пройшов по вулиці Пушкіна і вийшов на центральну вулицю Артема. Всі заклади вночі були закриті, а на вулицях автору ролика вдалося помітити лише близько 10 чоловік. Транспорту на дорогах також дуже мало.
"Спокійне, прикольне місто. Тихе", - з іронією зазначив блогер.
Користувачі під відео відзначили, що місто за період окупації стало не "тихим", а скоріше "мертвим", також було згадано "комендантську годину" після 21:00, яку раніше в місті вводили бойовики для мирних жителів.





Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...