З архіву ПУ. Бережіться, ці симптоми повинні насторожити! Вчені назвали перші ознаки раку

Вчені назвали три важливих ознаки того, що в організмі людини починає розвиватися злоякісна пухлина. При появі таких симптомів слід негайно звернутися до лікарів і пройти медичне обстеження, передають Патріоти України.

Як пояснюють медики, існує ряд ознак, за якими рак можна розпізнати на самих ранніх стадіях. Зазвичай вони не викликають занепокоєння у пацієнтів або сигнали сприймаються як прояв інших хвороб.

Різка втрата ваги

Якщо людина постійно не сидить на дієтах, не захоплюється спортом і при цьому починає стрімко худнути, то це сигналізує про запальні процеси в організмі. Необов'язково втрата ваги пов'язана саме з онкологією, але звернення до лікарів можуть запобігти розвитку небезпечних хвороб.

Підвищена температура тіла

Якщо підвищена температура тіла не пов'язана з простудними захворюваннями та спостерігається протягом тривалого часу, то це достатній привід для того, щоб пройти обстеження у медиків. Навіть невелике підвищення може сигналізувати про запальний процес в організмі.

Виділення крові під час кашлю

За даними вчених, генетична схильність до раку виявляється у 10-15% випадків. В іншому онкологія залежить від стану здоров'я, раціону харчування і способу життя. Якщо є кашель, який не пов'язаний з простудними захворюваннями, і він супроводжується крапельками крові, то візит до лікаря необхідно зробити якомога швидше.

Котел в Бахмуті неможливий, чи покине рф ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Д. Снєгирьов, ЗСУ, Бахмут, ЗАЕС, ситуація на фронті, знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...