З архіву ПУ. Бережіться, ці симптоми повинні насторожити! Вчені назвали перші ознаки раку

Вчені назвали три важливих ознаки того, що в організмі людини починає розвиватися злоякісна пухлина. При появі таких симптомів слід негайно звернутися до лікарів і пройти медичне обстеження, передають Патріоти України.

Як пояснюють медики, існує ряд ознак, за якими рак можна розпізнати на самих ранніх стадіях. Зазвичай вони не викликають занепокоєння у пацієнтів або сигнали сприймаються як прояв інших хвороб.

Різка втрата ваги

Якщо людина постійно не сидить на дієтах, не захоплюється спортом і при цьому починає стрімко худнути, то це сигналізує про запальні процеси в організмі. Необов'язково втрата ваги пов'язана саме з онкологією, але звернення до лікарів можуть запобігти розвитку небезпечних хвороб.

Підвищена температура тіла

Якщо підвищена температура тіла не пов'язана з простудними захворюваннями та спостерігається протягом тривалого часу, то це достатній привід для того, щоб пройти обстеження у медиків. Навіть невелике підвищення може сигналізувати про запальний процес в організмі.

Виділення крові під час кашлю

За даними вчених, генетична схильність до раку виявляється у 10-15% випадків. В іншому онкологія залежить від стану здоров'я, раціону харчування і способу життя. Якщо є кашель, який не пов'язаний з простудними захворюваннями, і він супроводжується крапельками крові, то візит до лікаря необхідно зробити якомога швидше.

Нереалізовані сенсації "АвтоЗаЗа": Дводверне купе "Зоря" у 1960-ті могло стати "бомбою" радянського автопрому

середа, 29 березень 2023, 5:40

Український автомобіль "Зоря" вирізнявся інноваційною конструкцією зі склопластиковим кузовом. Дизайн великого купе виконали у американському стилі. Мало хто знає, що у 60-х роках українські майстри намагалися налагодити випуск дводверних купе. Автомоб...

"На, мамо, я тобі смаколика даю": 7-річний хлопчик загиблої медикині полку "Азов" кожного дня підносить руку з цукеркою до неба, а малюнки - до світлини матусі

середа, 29 березень 2023, 5:00

7-річний Артемка дуже сумує за матусею й щоранку кладе біля її портрету свої малюнки . Море сліз, білих та рожевих тюльпанів, синочок, який, здається, подорослішав за мить і маленькими рученятами горнеться до домовини найріднішої людини — мами. Так у ...