Дієтолог назвала продукти, які можуть завдати шкоди чоловічому здоров'ю. При цьому деякі з них вважаються досить безневинними і такими, які ми їмо і п'ємо кожен день. А ось чоловікам від них краще або утримуватися, або обмежувати споживання, передають Патріоти України.
Наталія Самойленко, український дієтолог, розповіла в Instagram, як правильно піклуватися про чоловіче здоров'я. "У жіночого і чоловічого організму є свої особливості, а це означає, що продукти, які особливо корисні тим, "хто з Марса", небажані для тих, "хто з Венери", - пише дієтолог. Фахівець радить чоловікам утриматися від вживання такої їжі:
Сюди можна віднести тофу, соєве молоко, соєві боби, а також деякі бобові, наприклад, горох. У харчуванні їх варто виключити через вміст фітоестрогенів, які знижують вплив чоловічих статевих гормонів.
Знову-таки через вміст фітоестрогенів. Крім того, що у пива високий інсуліновий індекс, вживання його у великих кількостях пригнічує вироблення тестостерону. Зовні гормональну перебудову можна виявити появою жирку в "жіночих місцях": області живота, стегон, області грудей.
Інсулін є антагоністом тестостерону і блокує його активність. Якщо вас потягнуло на солоденьке, краще віддати перевагу природному аналогу - фруктам, ягодам, меду або ж 70%-ному чорного шоколаду. Але і їх можна вживати лише в помірних кількостях до 15:00.
До складу корму цих тварин можуть входити аналоги жіночих статевих гормонів. Робиться це, щоб прискорити процес набору жирової маси тіла. І хоч ці естрогени виробляються в чоловічому організмі теж, з їжею їм ці добавки отримувати ні до чого.
Особливо в натуральному тваринному молоці містяться гормони, які працюють так само, як і естроген. Замінити тваринне молоко можна рослинним, але тільки не соєвим.
У лікарні померла 14-річна Тетяна Киданчук із Бучі Київської області, яка напередодні зазнала тяжких травм внаслідок ураження струмом на даху потяга, передають Патріоти України. Про смерть дівчини повідомила її подруга. Подруга дівчинки додала, що Тетя...
Українські аграрії можуть отримати бюджетні дотації на утримання корів. Так, для фермерів, які утримують від 3 до 100 таких тварин, передбачається виплата по 7 тис. грн за кожну. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики. Зазначається: у 2025 ро...