З архіву ПУ. Без роб і решіток: Де відбуває покарання мажорка, винна в смертельній ДТП у Харкові (відео)

Центр має полегшені умови утримання, розрахований на 600 осіб.

Олена Зайцева в суді. Фото: УНІАН.

Засуджена Олена Зайцева була доставлена в Покровський виправний центр №79 в Дніпропетровській області, де рівень безпеки зазначено як мінімальний. Про це повідомляє видання Kharkiv Today, посилаючись на сюжет про центр, передають Патріоти України 4 вересня 2019 року.

Слід зазначити, що вказаний сюжет про виправний центр був опублікований рік тому. Так, винуватицю смертельної ДТП в Харкові було етаповано 2 вересня, інформацію про це підтвердила речник Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань Дарина Мартинова.

Центр має полегшені умови утримання, розрахований на 600 осіб. 110 його мешканців - засуджені з обмеженням свободи. У центрі займаються легкою промисловістю, створені дільниці з виготовлення шлакоблоку та тротуарної плитки.

Засуджені проживають в місцевому гуртожитку, також тут є медпункт, перукарня, тренажерний зал, невеликий храм і бібліотека. Тут не забороняють користуватися інтернетом та мобільним зв'язком, також немає певного дрес-коду, а у всіх проживаючих є власні шафи з речами.

Знахідки вражають! Археологи виявили в Чорнобилі унікальні артефакти віком 8 тисяч років (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 10:08

У Чорнобильській зоні відчуження археологи виявили унікальні артефакти часів Київської Русі-України, а також набагато більш давні матеріали, які відносяться до епохи неоліту і датуються 5-6 тисячоліттям до нашої ери, передають Патріоти України. Вчені в...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.