З архіву ПУ. Британець зловив "рекордну" акулу, але зареєструвати свій улов як рекорд не зможе (фото, відео)


Житель британського міста Херефорд Роб Ренні зловив величезну акулу, довжина якої становить більше трьох метрів. Рибак переконаний, що його улов вдвічі перевищив рекорд Великобританії, встановлений майже 50 років тому, передають Патріоти України.

Але чоловік не зможе стати новим рекордсменом, оскільки відмовився дотримуватися встановлених правил. Для того, щоб зареєструвати рекорд, британцеві потрібно було вбити акулу та зважити на суші. Роб не захотів виконувати цю умову і відпустив акулу назад в воду.

Роб Ренні керував судном у водах біля західного узбережжя Уельсу. Британцеві та його команді пощастило дістати великий улов - акулу-мако, яка вважається найшвидкішою в світі. Згідно з даними Міжнародного союзу охорони природи, ця акула-вбивця знаходиться під загрозою зникнення.

За приблизними підрахунками Роба, вага риби була приблизно від 360 до 540 кілограм. Що значно більше рекорду, встановленого в 1971 році. Тоді рибалки зловили найбільшу акулу-мако в історії Британії, що важила 227 кілограм.

Чорнобильська зона як шанс відродження червонокнижних тварин: Науковці показали рідкісного птаха, котрий "розправив крила" в зоні відчуження (фотофакти)

субота, 16 жовтень 2021, 6:50

У Чорнобильському заповіднику показали птицю, яку побачити зараз, є великою удачею. Це - тетерук, повідомляють Патріоти України з посиланням на Facebook-сторінці заповідника. Птицю не так часто зустрінеш на Поліссі, але поступово вона обживає заповідну...

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...