З архіву ПУ. Будівельники зламали закони фізики: Мережу здивувала будівля в Японії, яка дивом ще не впала (фото)

У мережі звернули увагу на незвичайний будинок в Японії, конструкція виглядає дуже хиткою і користувачі не розуміють, як ця споруда ще не впала. В основі будівлі знаходяться вузькі бетонні сходи, на яких тримається решта конструкції, і, здається, вона ось-ось повинна впасти, передають Патріоти України.

Будівля знаходиться в місті Такасіма, але хто її власник - журналістам невідомо. Залишилися неясними і мотиви, за якими будівельники вибрали такий дизайн. Однак деякі люди підозрюють, що таким чином господар будинку економить на податку на нерухомість, а інші вважають - це єдине архітектурне рішення, що дозволяє отримати відразу два паркувальних місця.

Інженери пояснили, чому будівля не впала. Це консольна конструкція. Будинок стоїть на стійкій платформі, яка відчуває навантаження тільки з одного боку.

У мережі піднялася хвиля жартів, користувачі почали проводити паралелі.

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...