З архіву ПУ. Через вирубку дерев Україна перетворюється на Єгипет (фото, відео)

Поблизу села Мильники Ніжинського району Чернігівської області почала утворюватися справжня пустеля.

Як написав у Facebook користувач Вадим Слюсарчук, у цій місцевості вже не перший день вітер розносить за собою тонни піщаного пилу, передають Патріоти України.

"Методична робота агрохолдингів зі щорічним засаджуванням шкідливих однакових культур, а також висушування боліт й каналів під нові поля, для вирощування кукурудзи й соняху, призвели до того, що земля почала висихати", – зазначив він.

За словами очевидця, усе це відбувалося на фоні постійного незаконного вирубання дерев, що в рази прискорило у цих місцях силу вітру. "Навіщо вам Єгипет? Тепер є Мильниківська пустеля! Лише верблюдів не вистачає", – зіронізував Слюсарчук.

Чорні та червоні: У Мексиці знайшли таємничі відбитки рук древніх майя (фото)

середа, 5 травень 2021, 23:52

У Мексиці в древній печері майя вчені знайшли таємничі розфарбовані відбитки рук. На думку археологів, ці відбитки пов'язані з древнім ритуалом повноліття древніх майя, передають Патріоти України із посиланням на Reuters. Зазначається, що на стінах у п...

Напоїв і задушив сина, а себе прив'язав у потопаючому авто: Моторошні подробиці трагічної смерті жителів Черкащини (фото, відео)

середа, 5 травень 2021, 23:42

34-річного чоловіка, якого разом із батьком знайшли в затонулій машині в кар'єрі села Ташлик Черкаської області, задушили. Водночас причиною смерті 58-річного загиблого стало утоплення, повідомляють Патріоти України. За інформацією поінформованого джер...