З архіву ПУ. "Чувак з шрамом на еб*лі стає на коліно і цілує йому руку": Учасник "Євробачення" від РФ розкрив кримінальну правду про Кобзона (відео)

Артист розповів, як працював клоуном на святах і одного разу відвідав захід, який організовувала родина Йосипа Кобзона.

Юрій Музиченко. Фото: скріншот з відео.

Російський музикант Юрій Музиченко, який поїде разом з Little Big на Євробачення, розповів несподівані подробиці з життя співака Йосипа Кобзона. Так, той заявив, що артист довгий час був головним мафіозі Москви. Про це Музиченко розповів в підкасті "Без душі" коміка Данили Поперечного, передають Патріоти України.

Артист розповів, як працював клоуном на святах і одного разу відвідав захід, який організовувала родина Кобзона. "Я тоді знати не знав, і тут на вертольоті прилітає Кобзон. Я навіть не знав, що за свято. І тут я до Кобзона підлітаю саме в той момент, коли величезний чувак з шрамом на еб*лі стає на коліно і цілує йому руку на сходах. І я вже підлетів, я не розумію що відбувається. Я вже в русі, мені не можна пасувати, я ж клоун, повинен йти до кінця. І такий, ну добре, і стаю в чергу за ним, теж на коліно", - розповів Музиченко.

"Я потім відходжу в сторону, питаю, що за х*йня відбувається, а мені все кажуть: ти що, не в курсі? Кобзон - головний мафіозі Москви вже багато років", - додав артист.

Які предмети входитимуть до НМТ у 2024 році: історія тепер обов’язкова

п’ятниця, 1 грудень 2023, 17:01

Національний мультипредметний тест (НМТ) – це комп’ютерна форма зовнішнього незалежного оцінювання, яке проводиться в Україні для вступу до закладів вищої освіти. У 2024 році відбудуться зміни в форматі НМТ, про що розповіли в МОН. Команда Букі досліди...

Скільки українців вважають, що під час війни треба суттєво обмежувати себе в розвагах і покупках

п’ятниця, 1 грудень 2023, 16:23

Більше половини жителів України - 60% - поділяють думку, що під час війни потрібно суттєво обмежувати себе в розвагах і покупках. На другий рік повномасштабного вторгнення РФ цей показник практично не змінився. Про це заявила соціологічна група "Рейтин...