З архіву ПУ. "Чужий серед своїх": У мережу виклали цікаве фото із Сенцовим

Олег Сенцов стоїть у першому ряду в самому центрі, націливши погляд у далечінь.

У мережі розгорівся ажіотаж навколо знімка з екс-в'язнем Кремля Олегом Сенцовим з гостями форуму YES, який пройшов в Києві. Журналіст Михайло Ткач опублікував в Facebook групове фото з політиками та іншими діячами, передають Патріоти України 15 вересня 2019 року.

На ньому Сенцов стоїть у першому ряду в самому центрі, націливши погляд у далечінь. В цей же момент інші учасники форуму про щось розмовляють один з одним. "Дивлячись на це фото, згадується "Сторонній" Альберта Камю", - прокоментував Ткач.

Інші користувачі також звернули увагу на особливість цього фото. "Їм усім його не зрозуміти", "Чужий", "Це наступний президент", "Свій серед чужих, чужий серед своїх", "Сильне фото", "Олег єдиний, хто там знає цінність життя", - пишуть коментатори.

Також прокоментувала знімок нардеп від "Слуги народу" Ліза Богуцька. "Людина, яка зазнала того, що ніхто з тих, хто мусолиться на цій картинці, не зазнав навіть в одному проміле свого ситого життя. Режисер. Патріот. Олег Сенцов. Я бачу силу духу тільки в одній людині", - написала вона.

"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...