З архіву ПУ. Чи потрібно пропускати пішохода, якщо він не ступив на зебру: Суд дав важливе роз'яснення для водіїв в Україні

Верховний суд роз'яснив, чи потрібно водієві пропускати пішохода, якщо він не ступив на зебру - інцидент, який став приводом для розгляду, стався три роки тому, передають Патріоти України.

У Чернігові місцеві правоохоронці оштрафували водія на 255 гривень за те, що він не пропустив пішохода, заявивши про порушення пункту 18.1 ПДР та 1-ї частини 122-ї статті КУпАП. Однак водій подав апеляцію, яку розглянув Верховний суд.

Він постановив, що пішоходи мають перевагу перед автомобілями, якщо вони ступили на "зебру". Якщо ж вони стоять перед переходом або йдуть у його сторону, такої переваги немає. Тоді вони мають чекати, коли проїде машина.

Таким чином, рішення суду є прецедентом і дозволить зробити висновок, що в деяких випадках водіїв не каратимуть за ненадання переваги пішоходам на зебрі.

Дорослим довелось відповідати на незручні питання дітей: У зоопарку Нью-Йорку горили зайнялися оральним сексом на очах у відвідувачів (відео 16+)

субота, 25 вересень 2021, 9:22

Зоологи рпояснюють, що це нормальна поведінка приматів. Пара горил у зоопарку нью-йоркського району Бронкс почала займатися оральним сексом, коли за ними спостерігали десятки відвідувачів парку, повідомляють Патріоти України з посиланням на газету New ...

Клянеться всім догодити: Шмигаль розповів, що буде з тарифами на газ та тепло для населення

субота, 25 вересень 2021, 9:10

Так, за його словами, тарифи на газ для населення залишаться незмінними. . "У травні ми запустили річний продукт для людей, де ціна на продукт складає менше 8 грн. Незалежно від коливань на біржах чи хабах ця ціна не змінюється весь опалювальний сезон...