
Верховний суд роз'яснив, чи потрібно водієві пропускати пішохода, якщо він не ступив на зебру - інцидент, який став приводом для розгляду, стався три роки тому, передають Патріоти України.
У Чернігові місцеві правоохоронці оштрафували водія на 255 гривень за те, що він не пропустив пішохода, заявивши про порушення пункту 18.1 ПДР та 1-ї частини 122-ї статті КУпАП. Однак водій подав апеляцію, яку розглянув Верховний суд.
Він постановив, що пішоходи мають перевагу перед автомобілями, якщо вони ступили на "зебру". Якщо ж вони стоять перед переходом або йдуть у його сторону, такої переваги немає. Тоді вони мають чекати, коли проїде машина.
Таким чином, рішення суду є прецедентом і дозволить зробити висновок, що в деяких випадках водіїв не каратимуть за ненадання переваги пішоходам на зебрі.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...