
Верховний суд роз'яснив, чи потрібно водієві пропускати пішохода, якщо він не ступив на зебру - інцидент, який став приводом для розгляду, стався три роки тому, передають Патріоти України.
У Чернігові місцеві правоохоронці оштрафували водія на 255 гривень за те, що він не пропустив пішохода, заявивши про порушення пункту 18.1 ПДР та 1-ї частини 122-ї статті КУпАП. Однак водій подав апеляцію, яку розглянув Верховний суд.
Він постановив, що пішоходи мають перевагу перед автомобілями, якщо вони ступили на "зебру". Якщо ж вони стоять перед переходом або йдуть у його сторону, такої переваги немає. Тоді вони мають чекати, коли проїде машина.
Таким чином, рішення суду є прецедентом і дозволить зробити висновок, що в деяких випадках водіїв не каратимуть за ненадання переваги пішоходам на зебрі.
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...
Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...