
Верховний суд роз'яснив, чи потрібно водієві пропускати пішохода, якщо він не ступив на зебру - інцидент, який став приводом для розгляду, стався три роки тому, передають Патріоти України.
У Чернігові місцеві правоохоронці оштрафували водія на 255 гривень за те, що він не пропустив пішохода, заявивши про порушення пункту 18.1 ПДР та 1-ї частини 122-ї статті КУпАП. Однак водій подав апеляцію, яку розглянув Верховний суд.
Він постановив, що пішоходи мають перевагу перед автомобілями, якщо вони ступили на "зебру". Якщо ж вони стоять перед переходом або йдуть у його сторону, такої переваги немає. Тоді вони мають чекати, коли проїде машина.
Таким чином, рішення суду є прецедентом і дозволить зробити висновок, що в деяких випадках водіїв не каратимуть за ненадання переваги пішоходам на зебрі.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...
Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...