
"Більше половини населення хворіє на коронавірусну інфекцію безсимптомно. 80% населення взагалі не відчуває або в легкій формі переносить її", – заявила в ефірі ObozTV кандидатка біологічних наук Надія Жолобак, передають Патріоти України.
Як пояснила біологиня, "коронавірусу в довкіллі дуже багато", і штам коронавірусу COVID-19 "має певну перехресну активність". "Антитіла, які є в організмі на інші коронавіруси, можуть давати часткову перехресну реакцію і з цим вірусом, таким чином захищаючи нас від нового штаму коронавірусу".
"Література минулого століття говорить про те, що у 80% населення, у всякому разі колишнього Радянського Союзу, були антитіла на коронавірус. Тому сприйнятливість до цієї інфекції не така страшна, як про це кажуть", – запевнила вона.
За її словами, наразі "відбувається формування популяційного колективного імунітету". При цьому "чим довше буде карантин, тим довше формуватиметься колективний імунітет", – зазначила вчена.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...