З архіву ПУ. "Делай как я!": ​Російський військовий інструктор потонув разом зі своїм танком

Загиблий до останнього намагався врятувати коштовну і безпорадну техніку, за котру, знав, начальство йому "голову відкрутило б"

Неординарний випадок стався в Росії у вересні 2019 року на військових навчаннях в Забайкальському краї, зазначають Патріоти України. Військові, освоюючи способи подолання водних перешкод, втопили танк разом з інструктором. Бойова машина мала форсувати водну перешкоду по дну. Однак щось пішло не так.

Інцидент трапився на військовому полігоні в селищі Піщанка біля Чити. Крім інструктора, в кабіні танка перебував ще й механік, який якраз навчався водінню в складних умовах. Механіку пощастило вибратися, а інструктор до останнього намагався завести заглухлу бойову машину.Знахідки вражають! Археологи виявили в Чорнобилі унікальні артефакти віком 8 тисяч років (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 10:08

У Чорнобильській зоні відчуження археологи виявили унікальні артефакти часів Київської Русі-України, а також набагато більш давні матеріали, які відносяться до епохи неоліту і датуються 5-6 тисячоліттям до нашої ери, передають Патріоти України. Вчені в...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.