
У п'ятницю, 3 травня 2019 року, в місті Прилуки Чернігівської області співробітники правоохоронних органів у гаражі місцевого пенсіонера, колишнього військового, виявили великий арсенал боєприпасів. Про це на сторінці у Facebook повідомляє заступник голови національної поліції В'ячеслав Аброськін, передають Патріоти України.
"Вчора ввечері в Прилуках працівники поліції Чернігівщини під час проведення обшуку в гаражному приміщенні, яке належить пенсіонеру (колишньому військовослужбовцю ЗСУ), вилучили чималий арсенал: 9 ящиків (175 шт.) із гранатами Ф-1, запали до них і безліч набоїв калібру 7,62 мм у 49 цинках.
З таким арсеналом можна вести активні військові дії.
Цей колишній комірник, мабуть, до пенсії готувався заздалегідь: звик за часів служби "нести все в будинок", зокрема зброю і боєприпаси, тому зробив свій маленький власний склад, щоб постійно почуватися "на службі", - написав він.



Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...