З архіву ПУ. "Дочка наотрез отказалась заходить в море еще раз": Блогер розповів про нашестя медуз у Кирилівці (відео)

Відпочинок в Кирилівці в липні 2020 року виявився не зовсім таким, як турист собі його уявляв.

У Кирилівці, яка стала одним з 10 найбільш популярних місць відпочинку українців влітку-2020 року, спостерігається нашестя медуз. Через це багато відпочиваючих вважають за краще не заходити в море і відпочивати на березі. Про це розповів YouTube-блогер Євген Webmancer у липні 2020 року, передають Патріоти України.

Так, за його словами, відпочинок в Кирилівці в липні 2020 року виявився не зовсім таким, як він собі його уявляв. "В этом году здесь очень-очень много медуз и морских блох. В первый день ужалили дочь. Она после этого наотрез отказалась заходить в море. Во второй день ужалили меня. После этого заходить на глубину стали уже намного аккуратнее. В основном, весь отпуск провели на берегу рассматривая медуз и загорая. Очень необычный выдался отпуск", - розповів блогер.

За його словами, жалять медузи досить відчутно - порівняти це можна з відчуттям, коли обпікся кропивою. Зазначимо, що медузи в Азовському морі були і раніше, проте вони припливали на пляжі курортних міст пізніше, і було їх набагато менше. Імовірно, на сьогоднішню ситуацію вплинула зміна рівня солоності води в Азовському морі. Після шторму медуз має стати менше, тому що їх віднесе вітром від пляжів.

Зі згоди та в присутності матері підліток відрізав голову вагітній сестрі, яка вийшла заміж без згоди родини

вівторок, 7 грудень 2021, 19:44

В Індії у штаті Махараштра поліціянти затримали підлітка, якого підозрюють у жорстокому вбивстві своєї вагітної сестри, повідомляють Патріоти України. За словами представника поліції, 19-річна дівчина вийшла заміж без згоди своєї сім’ї. Вона готувала ч...

Федорович "в Ростові" перехрестився: Піддані Саудівської Аравії влетіли на автівці в браму "резиденції Януковича", ледве не подавивши відвідувачів (відео)

вівторок, 7 грудень 2021, 19:22

У селі Нові Петрівці в Київській області турист з Саудівської Аравії в’їхав на автомобілі в будинок каси державної резиденції "Межигір’я", повідомляють Патріоти України з посиланням на речницю поліції Київщини Ірину Прянишникову . Інцидент трапився бли...