
У мерії міста Сміла Черкаської області влаштували бійку дві чиновниці – керуюча справами виконавчого комітету Людмила Осейко та керівник відділу звернень громадян Людмила Омельченко. Інцидент стався в робочий час. Про це повідомляється в сюжеті місцевого телеканалу "Сміла ТБ", передають Патріоти України. 11 вересня 2019 року.
Виконуючий обов'язки міського голови Віктор Федоренко уточнив, що конфлікт між жінками спалахнув через неточність у документах. Спочатку Омельченко намагалася відібрати папери в Осейко. Їй це не вдалося, і вона почала душити свою колегу.
У результаті він звільнив Омельченко з посади: "Жінка на жінку піднімає руку, застосовує силу, та ще й таку – схопила за шию і давила. За словами секретаря, Осейко почала кричати, хрипіти. Вона вискочила, а та почала її душити за дверима".
"Є двоє свідків, які це бачили і зараз дають пояснення поліції. Є відео з камер, де все зафіксовано. Я не думаю, що жінка повинна себе так вести, та ще й держслужбовець у робочий час", – додав він.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...