З архіву ПУ. "Ґвалтують і підпалюють": Засуджені розповіли про тортури в колонії на Харківщині (відео)

Ця в'язниця відома тим, що тут "ламають" людей...

Олексіївська колонія

Засуджених у Олексіївській колонії, Харківської області піддають жорстким тортурам і мукам: людей ставлять на "розтяжку", б'ють і ґвалтують. Про це повідомили в'язні, які перебувають у колонії, передають Патріоти України у квітні 2020 року з посиланням на Слідство.Інфо.

Засуджений Максим Харламов розповів, що в'язниця відома тим, що тут "ламають" людей. "Людей, яких хотіли покарати, відводили на четвертий поверх, що над оперчастиною. Загортали у скотч, надягали пакет на голову, кийки засовували в різні місця. Керував цим один із оперуповноважених. Він називав такі методи "мистецтвом тортур", – розповів Харламов.

Раніше уповноважена з прав людини Людмила Денисова також повідомляла про тортури в колонії. "Одному із засуджених були нанесені опіки в області сідниць і анального отвору", – повідомляла вона, додавши, що в'язня перевели в іншу колонію.

Однак тортури в колонії продовжилися, про що анонімно журналістам розповіли в'язні. "Шість із половиною днів я лежав прив'язаний до ліжка і з шапкою на очах. У туалет ходив під себе. Тоді ж з'явилися опіки в районі сідниць. За що це? Не знаю. За те, що просив свого адвоката, щоб нормальне харчування давали, дотримувалися елементарних законних принципів, на які ми маємо повне право" – поділився один із них.

Колишній в'язень колонії Максим Карась також розповів про тортури. "Один із різновидів знущань – так звана "склянка". Це камера в черговій частині на зразок клітки. Туди приводять, роздягнувши наголо. Руки долонями до себе піднімають вгору, ноги розтягують майже на шпагат. У такій позі можеш простояти від декількох годин до декількох діб. Паралельно заходять і б'ють руками, ногами, палицями", – згадував він.

Максим Карась

Крім того, Карась зазначив, що через помічників адміністрації можна було заплатити за те, щоб не били або щоб не працювати.

В Україні ще одна область потрапила в "червону" зону: Які регіони "закрито" на карантин

вівторок, 13 квітень 2021, 15:28

В Україні знову розширили список "червоних" зон карантину – з 00:00 15 квітня найгірший рівень епідемічної небезпеки розповсюдження COVID-19 буде встановлено також на території Полтавської області, передають Патріоти України. Рішення було ухвалено на п...

"500 тысяч россиян не полетят в Турцию: all inclusive вреден для печени. Теперь путевки для украинцев должны подешеветь. Спасибо Путину за это", - Фурса

вівторок, 13 квітень 2021, 15:22

""Эрдоган и Зеленский о чем то поговорили, а 500 тысяч россиян не поедут в Турцию, хоть уже купили билеты. Вот что значит творческий подход к бомбежке Воронежа. Мелочь, а приятно", - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продо...