З архіву ПУ. Гонка видалася видовищною: Tesla Model 3 порівняли зі звичайними BMW та Mercedes (відео)

Електромобілі американської компанії Tesla постійно випробовують на різних треках чи в тестах.

Цього разу експерти вирішили порівняти Tesla Model 3 Performance з бензиновими автомобілями. Йдеться про BMW M3, Mercedes C63 S та Alfa Giulia Quadrifoglio, передають Патріоти України 3 листопада 2019 року.

Спеціалісти вирішили з’ясувати продуктивність автівок, тому спочатку вони зійшлися в гонці, а потім ще й пройшли випробування на керування.

Гонка видалася досить видовищною. Вже на старті Tesla Model 3 показав неймовірні показники й значно випередив своїх суперників. Однак до фінішу першим прибув Mercedes C63 S, який зумів обігнати Tesla вже аж наприкінці заїзду.

У другому випробуванні – на керування – зустрілися лише Tesla Model 3 та Alfa Giulia Quadrifoglio. Й тут однозначну перевагу мав електромобіль – смугу перешкод йому вдалося пройти за 1:04:28 ха проти 1:04:84 у Alfa.

Кремлівська пропаганда захльобується від екстазу: Нова російська вакцина проти коронавірусу показала 100-відсоткову ефективність. Апробовано на 86 "кроликах"

вівторок, 19 січень 2021, 20:59

Ефективність вакцини складається з її імунологічної ефективності та профілактичної ефективності. За результатами 1-2-й фаз клінічних досліджень, імунологічна ефективність вакцини "ЕпіВакКорона" становить 100%", - заявили в прес-службі відомства. Зазнач...

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...