З архіву ПУ. Гроші вирішують все? Мережа вибухнула гнівом через "райський" відпочинок Зайцевої за гратами (фото)

У мережі показали, як у в'язниці відпочиває та засмагає Олена Зайцева, засуджена до 10 років позбавлення волі за смертельну ДТП в Харкові, в результаті якої загинули 6 осіб. Відповідні фото розмістила у Facebook користувач соцмережі Олександра Загранічна, передають Патріоти України у червні 2020 року.

"На фото вбивця Зайцева і ще одна мажорка на ім'я Валя. Ось так відбувають покарання ті, у кого є гроші і ті, у яких немає грошей", - написала вона. За її словами, фото зроблено в Покровському виправному центрі №79 у Дніпропетровській області.

Загранічна додала, що керівництво виправного центру "догоджає мажоркам".

Начальник Покровського виправного центру №79 Інна Мицюк підтвердила виданню "Обозреватель" достовірність цих фото.

"Фотографії дійсно зроблені іншими засудженими, але ні про які поблажки для Зайцевої мова не йде. Вона знаходиться в секторі, де відбувають покарання жінки, які засуджені за злочини з необережності та засуджені до позбавлення волі. Вони повністю ізольовані від інших засуджених. Всього в секторі , разом з Зайцевою, їх шестеро", - сказала Мицюк.

За її словами, ця категорія засуджених не має права вільно пересуватися по території установи. "Вони постійно перебувають тільки в секторі, у них свій маленький прогулянковий дворик. Не можуть мати при собі мобільні, а телефонні переговори дозволені тільки в черговій частині, під наглядом адміністрації", - сказала начальник виправного центру.

У той же час у засуджених до обмеження волі жінок більше "можливостей". Вони мають при собі мобільні телефони, вільно пересуваються по території виправного центру та навіть виїжджають в місто за покупками.

"Згідно із законом засуджені до обмеження волі зобов'язані працювати, тому що вони тим самим забезпечують своє утримання в установі. А ось ті, хто відбуває покарання у вигляді позбавлення волі, цього робити не зобов'язані. Однак п'ять жінок виявили бажання працювати, серед них і Зайцева", - сказала начальник центру.

У мережі багато хто заявив, що батьки Зайцевої "проплатили" їй такі умови перебування у в'язниці, проте інші користувачі заступилися за винуватицю ДТП, оскільки вона все одно відбуває свій термін.

18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській у Харкові сталася страшна аварія - позашляховик Lexus влетів у натовп людей після зіткнення з іншим авто. В результаті загинуло шість осіб, ще шість осіб постраждало. За кермом Lexus виявилася 20-річна Олена Зайцева, прийомна дочка місцевого бізнесмена Василя Зайцева.

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...