З архіву ПУ. "Як вони із сорому не згоріли!": У мережі розгорається скандал через футболку з Путіним у харківському магазині (фото)

За словами очевидців, футболка продається в магазині "Хумана" на вулиці Євгена Котляра.

У Мережі розгорається скандал через футболки із зображенням президента Росії Володимира Путіна, яку помітили в продажу в харківському магазині, передають Патріоти України 17 січня 2020 року.

За словами очевидців, футболка продається в магазині "Хумана" на вулиці Євгена Котляра. Користувачі Мережі негативно відреагували на цей факт: вони називають таку ситуацію ганебною.

"Ти диви! І навіть не згоріла крамничка від сорому", - пише один з коментаторів.


Загинув ще у квітні: Після деокупації під Ізюмом знайшли тіло ветерана АТО (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 22:00

19 квітня під час бойових дій в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Володимир Вишняков із Дніпропетровської області. Йому було 35 років. Про це повідомив міський голова міста Кам'янське (Дніпропетровщина) Андрій Білоусов, передають Пат...

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...