З архіву ПУ. "Як вони із сорому не згоріли!": У мережі розгорається скандал через футболку з Путіним у харківському магазині (фото)

За словами очевидців, футболка продається в магазині "Хумана" на вулиці Євгена Котляра.

У Мережі розгорається скандал через футболки із зображенням президента Росії Володимира Путіна, яку помітили в продажу в харківському магазині, передають Патріоти України 17 січня 2020 року.

За словами очевидців, футболка продається в магазині "Хумана" на вулиці Євгена Котляра. Користувачі Мережі негативно відреагували на цей факт: вони називають таку ситуацію ганебною.

"Ти диви! І навіть не згоріла крамничка від сорому", - пише один з коментаторів.


Разом з іспанським гаспачо та грузинським харчо: Український борщ потрапив у список найкращих супів у світі

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:32

Якщо тарілка супу, над якою піднімається пар, - це те, що дає вам найвище старомодне відчуття комфорту, знайте, що в цьому у вас багато однодумців. Суп - одна з найстаріших і найбільш універсальних страв у світі. Так стверджує Дженет Кларксон, автор кн...

Хіти тижня. У мережі хвиля гніву: Український завод випустив пиво "Московське" із символікою Росії (фото)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:00

Український пивоварний завод випустив пиво під назвою "Московське" із зображенням на етикетці прапору країни-агресора Росії і Кремля. На цей факт звернув увагу офіцер Збройних сил України, блогер Анатолій Штефан, опублікувавши в своєму Telegram-каналі ...