З архіву ПУ. Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР.

У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, яке опублікував Telegram-канал "Дев'яності", позують дві дівчини на тлі заповнених товарами полиць магазину, передають Патріоти України.

"Фотографія американських дівчат кінця 80-х років. Зверніть увагу, як вони одягнені та що полки забиті різним товаром. У той час як у Росії за джинсові штани пробивали голови, і стояли годинні черги за ковбасою", – йдеться в підписі до знімка.

Дівчата в США, 80-ті роки

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. Спроба вирішити проблему шляхом скасування державної зовнішньоторговельної монополії в 1987 році дала зворотний ефект, спровокувавши безпрецедентний масовий вивіз товарів за кордон. Так, товари народного споживання, призначені для роздрібної торгівлі, вивозилися з країни вагонами.

У результаті дефіцитними в кінці 1980-х в Радянському Союзі виявилися м'ясо, варена ковбаса, кава, какао, згущене молоко, вершкове масло, шоколад, імпортні та вітчизняні фрукти, сигарети, алкоголь, одяг, туалетний папір, ліки, меблі, побутова техніка, автомобілі та багато інших товарів.

Дівчата в СРСР в 80-х роках

Як одягалися в СРСР в 80-х

Мода СРСР 80-х

Може бути дуже "підступним": Лікар назвав симптоми нової мутації вірусу штаму "Дельта"

четвер, 21 жовтень 2021, 14:56

Коронавірус штаму Дельта вважається найважчим і небезпечним варіантом захворювання. Нещодавно був виявлений новий штам, який вже назвали "Дельта плюс". Що це за штам і які у нього є відмінні симптоми, розповів львівський лікар Тарас Жиравецький у своєм...

В Україні оголошено штормове попередження - стихія омине тільки одну область

четвер, 21 жовтень 2021, 14:37

20-21 жовтня на всій території України, за винятком Запорізької області, встановиться вітряна погода. Такі дані оприлюднив сайт Sinoptik.ua, передають Патріоти України. Так, сьогодні вдень пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с, у західних областях і Карпат...