З архіву ПУ. Ілон Маск плаче від заздощів: Новий "прорив" окупантів Донецька насмішив всю Україну (відео)

В окупованому Донецьку кремлівські ставленики встановили таксофон. Пропагандисти піднесли це населенню як неймовірне передове досягнення.

Донецьк на 6-му році окупації раптово кинувся до прогресу. У місті на днях з'явився таксофон. Увагу на "прорив" "народної республіки" звернув у Twitter відомий блогер Vitauskas, передають Патріоти України 28 вересня 2019 року.

"Виконаний за останнім словом техніки таксофон був встановлений в центрі Донецька", - розповіла радісно диктор сепаратистського телеканалу. Вона запевнила, що "апарат значно відрізняється від попередників за всіма показниками".

Vitauskas був сильно вражений досягненням "народної республіки". "Інноваційний гіперзвукової поїзд "Донецьк - Оленівка" бачили вже всі. Але вчені "ДНР" вирішили не задовольнятися досягнутим і (замість фашистського мобільного зв'язку) встановили в центрі Донецька виконаний за останнім словом техніки таксофон! Як вам такий прорив, бІндерівці?" - постібався блогер.

Над інноваційним телефоном "ДНР" кепкують в інтернеті. Багато хто звернув увагу на те, що апарат схожий з телефонами "Укртелекому", які багато років тому масово зносили по всій Україні за непотрібністю.

"Дівка розповідає, а сама така - хоч б не заіржати, хоч би не заіржати", - регочуть в мережі.

"Деенерію нам вже не наздогнати! Цікаво, скільки це відкриття, яке тягне на Нобеля, простоїть, поки його "утилізують" високодуховні жителі?" - задаються питанням коментатори.

"Ілон Маск в шоці", - кепкують користувачі Twitter.

"Дерев'яний сортир з діркою поруч поставте, а то картина не повна", - радять в мережі.

"Залишилося дочекатися появи грамофонів, замість цієї грьобаної піндоської цифрової музики", - відзначають коментатори.

У Києві в багатоповерхівці пролунав вибух (фото, відео)

субота, 15 травень 2021, 20:10

У житловому будинку в Києві на вулиці Вернадського пролунав вибух. На виклик виїхали рятувальники. За попередньою інформацією, там стався хлопок газу, передають Патріоти України. Інцидент трапився вдень 15 травня. У ДСНС Києва розповіли, що виклик наді...

Водій "не помітив" і втік: На Київщині дівчина випала на ходу із маршрутки, постраждала у важкому стані

субота, 15 травень 2021, 19:43

Примітно, що батькам відмовили у відкритті кримінального провадження. У поліції не побачили підстав. У Борисполі 21-річна дівчина на ходу випала з маршрутного таксі, а водій, який забув закрити двері, навіть не зупинився й втік з місця події. Про це по...