З архіву ПУ. "Їм потрібен був донор": 19-річна дівчина прийшла до тями, коли лікарі почали вилучати її органи

У лікарні наполягали, що ризику помилкового діагнозу смерті мозку не було.

Світ донорства органів в Данії в сум'ятті. Раніше в цьому місяці в ефір вийшов документальний фільм, в якому члени сім'ї з жахом реагували на звістку про те, що їх 19-річна дочка загинула після автомобільної аварії, погоджуючись віддати її органи на донорство і дозволяючи лікарям відключити її апарат штучного дихання. Близько 1,7 мільйона глядачів стежили за несамовитої драмою, передають Патріоти України 24 лютого 2020 року з посиланням на іноземні ЗМІ.

Але Карина Мельхіор не вмерла після того, як її відключили від апарату. Зараз вона проходить курс реабілітації і має шанс повністю відновитися. Близько 500 осіб негайно видалили свої імена з реєстру донорів органів Данії.
Лікарі Орхуської університетської лікарні були збентежені цим інцидентом. «Ми дуже раді, що молода жінка вижила і що вона відновлюється після аварії», - сказав Клаус Томсен, головний лікар лікарні. - Але ми допустили помилку в процесі роботи і змусили сім'ю повірити, що їх дочка і сестра помре».
Лікарня визнала, що питання про донорство органів не повинне було підніматися, оскільки не було однозначних ознак того, що смерть мозку відбудеться. Були введені нові методичні вказівки, що гарантують, що до родичів будуть звертатися з приводу донорства органів вже тільки в тому випадку, якщо не буде більше ніяких варіантів лікування. У лікарні наполягали, що ризику помилкового діагнозу смерті мозку не було.
Але роблячи ще більш погану рекламу для лікарні, датський таблоїд описав випадок людини, якій була помилково діагностована смерть мозку в 2002 році. Він швидко прийшов до тями.
Університетська лікарня Орхуса розслідує обидва випадки, хоча і наполягає на тому, що в попередньому випадку дотримувалися правильні процедури.
Сім'я Карини зараз судиться з лікарнею за завдані збитки. Їх сімейний адвокат стверджує, що вона постійно запитує, чи не намагалися лікарі вбити її. «Ці бандити в білих халатах занадто швидко здалися, бо їм потрібен був донор органів», - сказав батько Каріни данській газеті «Ekstra Bladet».

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....