З архіву ПУ. "Його спаплюжили люди радикальних настроїв": Українська співачка різко висловилася про патріотизм

За словами артистки, радикально налаштовані громадяни надали слову «патріотизм» негативне забарвлення, саме тому їй не хотілося б застосовувати його щодо себе.

Українська співачка Аліна Паш (Alina Pash) заявила, що не хоче називати себе патріоткою, хоч і любить рідну країну, передають Патріоти України 15 вересня 2019 року.

«Значення слова «патріотизм» сьогодні сильно змінилося. Його спаплюжили люди радикальних настроїв, тому воно викликає у мене негативні емоції. Я б не хотіла називати себе патріоткою, хоча і люблю свою країну», – зазначила Паш.

Співачка вважає себе артисткою-космополітом і хоч є українською виконавицею, не хотіла б прив’язувати своє ім’я до конкретної країни.

«Я хочу бути Ukrainian artist, але не вважаю за потрібне прив’язуватися до конкретного місця на карті. Хочу подорожувати і сіяти навколо себе красу. Багато хто в Україні зараз не помічає краси і сфокусований на негативі. А на негативі неможливо виховати нове покоління, яке буде добрим і благородним», – переконана співачка.

Також Паш прокоментувала свої поїздки в Росію і розповіла, чому хотіла там виступити. За словами артистки, концерти довелося скасувати, тому що їй почали надходити погрози. «Хотіла показати там нову українську музику та поспілкуватися з людьми, які не тримають зброї за спиною і готові до діалогу. Намагалася довести, що все, що показують в їх пропагандистських новин про нас – брехня. Що ми підтримуємо їх у прагненні правди і кращого життя», – пояснила співачка.

Примітно, що Аліна Паш взяла участь у Ході Гідності, присвяченому Дню Незалежності України. Тоді вона виконала реп-композицію про рідну країну і піддалася критиці. Їй пригадали поїздки в РФ. Тоді вона повідомила, що була в Росії в 2017 році, а в аннексованому Криму – у 2015-му як приватна особа.

«Під час виступу йшла по Майдану і ловила флешбеки, коли стояла там в розпал Революції Гідності. Тоді мені здавалося, що всіх нас чекають зміни і ми, нарешті, будемо щасливі. Зараз зрозуміла, що не варто сподіватися на зміни від когось», – підсумувала Паш.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...