З архіву ПУ. "Как же у бандеровцев все-таки хорошо, не стреляют, и хоть какая-то уверенность есть в завтрашнем дне", - блогер про заздрість "вати"

"Дві жіночки з тимчасово окупованої території говорять шепотом між собою в черзі до банкомату", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олександр Сінілов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Пзаду стою я, заздалегідь підігравши їм, щоб розговорити їх і дати зрозуміти, що я «тІпА свОй» ))) Отже: « – Как же у них у бЭндеровцев всё-таки хорошо, не стреляют и хоть какая-то уверенность есть в завтрашнем дне – и живут они в стране, а не как мы, непонятно где, и ради чего теперь и на кого горбатимся (сказала перша)!

– Ага, согласна, конечно же у них лучше!

– Только, как ни крути, а всё-равно у нас в Донецке і Луганске лучше с нашими бедными мальчиками защитниками, которые защищают нас от этой хунты, которая не дай Бог захватит нас, и будет нас уму разуму учить, и на мове разговаривать (відповіла інша першій)!

- Ты знаешь, я согласна с тобай! Тише ты – давай быстрее снимем деньги и домой поедем, а то тут СБУшник на СБУшнике – могут нас услышать и будем сидеть в подвале, как твой алкаш у наших прошлой зимой – потом всё лето ещё отрабатывал... (сказала перша іншій)…» Смішно, чи не правда? )))

Відразу пригадався мені анекдот на цю тему, тільки про двох черв’яків (таке треба розповідати тільки російською). Отже – маленький черв’ячок питає у своєї матусі:

– Мама, а мы можем жить в больших вкусных яблоках?

– Да, сынок!

– А в больших душистых грушах?

– Тоже можем.

– Так почему же мы живем в полном дерьме?

– Родину, сынок, не выбирают!".

Пропонувала придбати валюту "за вигідним курсом": На Хмельниччині банкірка обікрала вдів та дітей загиблих воїнів ЗСУ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 20:55

У Хмельницькій області керівниця відділення банку крала гроші в родин загиблих на війні Росії проти України. Її вже затримала поліція. Підозрювана обіцяла вигідний обмін валют та депозит у банку та виманила у родичів загиблих захисників понад 5 млн грн...

Житель Харківщини продавав військовим неіснуючі позашляховики (фото)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:15

Шахрай ошукав захисників майже на мільйон гривень. Слідчі оголосили підозру 31-річному жителю Лозової, який продавав неіснуючі автомобілі військовим, інформують Патріоти України. Як установило слідство, чоловік був раніше неодноразово судимим за майнов...