З архіву ПУ. Капсула часу: В Україні знайшли 30-річну "Волгу" із цікавими сюрпризами всередині (відео)

ГАЗ-2410 був виявлений в гаражі, куди був пригнаний на початку 2000-х років високопоставленим міліціонером.

У Полтавській області виявили покинутий автомобіль «Волга» ГАЗ-24-10 1989 року, пробіг якої становив 844 км. Нагадаємо, в Києві з'явився унікальний триколісний автомобіль Polaris Slingshot SL. Про цікаву знахідку повідомляють Патріоти України 25 грудня 2019 року із посиланням на блогера Roma Urraco.

За словами останнього, ГАЗ-2410 був виявлений в гаражі, куди був пригнаний на початку 2000-х років високопоставленим міліціонером. Він придбав авто, що називається, «на чорний день», при цьому користувався іншим автомобілем - ВАЗ-2106.

Седан зберігся в чудовому стані, в комплекті з нього виявили «рідні» оптику, амортизатори, ресори, карбюратор, помпу. Однак найцікавіше чекало дослідників всередині автомобіля - в його салоні виявилися банки радянського згущеного молока і чотири ящики горілки виробництва 80-х.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...