З архіву ПУ. Картопля небезпечна для здоров'я: Експерти розповіли, від якої краще відмовитися назавжди

Всіма улюблена картопля може бути дуже небезпечна для здоров'я. Суперечки про шкідливість і корисність цього овоча не припиняються. У цієї бульби є ряд ознак, які означають, що від неї треба відмовитися, передають Патріоти України.

Не зберігайте картоплю в холодильнику

Якщо цей овоч постійно тримати в холодильнику, то крохмаль, який входить до його складу, може перетворитися на цукор, а під час приготування така картопля виробляє акриламід – речовина, що збільшує ризик розвитку онкології. Покладіть цей овоч в льох або великий ящик.

Не купуйте картоплю з неприємним запахом

Перевіряйте, як пахне овоч. Якщо він видає солодкуватий і затхлий запах – вживати його не рекомендується.

Не беріть картоплю з зеленою шкіркою

Картоплю з зеленими плямами їсти не рекомендується, тому що бульби містять соланін – це токсична речовина, яка у разі передозування викликає харчове отруєння.

Ніколи не купуйте пророслу картоплю

Картоплю вживати не рекомендується, якщо на поверхні коренеплоду помітно багато паростків, до виникнення яких приводить тривале зберігання картоплі. Найбільшу небезпеку представляє весняна проросла картопля – за статистикою, вона містить в три рази більше соланіну, ніж осіння.

Смертельна ДТП у Харкові: Мажор зізнався, що був за кермом Infiniti, але вигадав нове "виправдання"

четвер, 28 жовтень 2021, 23:52

16-річний підозрюваний у смертельній ДТП в Харкові Микола Х. зізнався, що був за кермом автомобіля Infiniti. Про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів, передають Патріоти України. "Прошу вибачення (у родичів загиблого — Ред). І те, що ка...

У Польщі на кордоні з Білоруссю пролунав вибух

четвер, 28 жовтень 2021, 23:45

У Польщі на прикордонному переході з Білоруссю у Кузниці Білостоцькій у будівлі автоінспекції стався вибух під час перевірки вантажівки. В результаті постраждала одна людина. Про це повідомляє RMF, передають Патріоти України. Митники розкрили місце, де...