З архіву ПУ. Хорватська "Буря" може повторитися: Пропагандисти Путіна влаштували істерику через "спецоперацію" ЗСУ

Російські пропагандисти заявили про спецоперацію ЗСУ, нібито українські захисники вичікують масштабної економічної і політичної кризи в Росії, щоб своєчасно атакувати бойовиків на Донбасі. Про це повідомляє ВПК, передають Патріоти України у травні 2020 року.

"Чекаючи, поки складуться сприятливі політичні умови для повторення хорватської "Бурі", яка свого часу в лічені дні змела Сербську Країну, ЗСУ ні на день не припиняють роботу над тим, щоб дістати і найбільш сприятливі військові умови для цього. Наріжний камінь такої сприятливої військової ситуації - максимально можливе зниження боєздатності корпусів "Народної міліції республік", які в 2014-2015 роках були перетворені в "Народне ополчення". тобто українським воякам необхідно вбити якомога більше захисників Донбасу, а інших переконати в тому, що опір даремний", - пишуть російські пропагандисти.

Вони вважають, що для того щоб домогтися нібито запланованого, ЗСУ досить просто послідовно реалізовувати свою чисельну перевагу країни з призовною армією і населенням в десять разів більшим, ніж на Донбасі.

"Суть щоденних боїв на ЛБС, лінії бойового зіткнення, від Широкино до станиці Луганській: українська армія, несучи цілком допустимі втрати і кожен день отримуючи безцінний бойовий досвід, ставить захисників республік перед вибором - або відступити, або нести співмірні з ЗСУ втрати, які при їх чисельності є неприйнятними. І на наступному повторенні циклу полегшують або подальше просування ЗСУ, або нанесення нової шкоди військам республік", - пише російська газета.

Пропагандисти звертають увагу що ЗСУ зараз краще оснащені, а у ЛДНР зараз з цим проблеми, вони переживають що українські захисники вирішать скористатися перевагою і нібито готують "спецоперацію".

"Велика частина "чудес" у світовій історії військових битв, досягнутих неймовірною стійкістю солдатів і геніальністю полководців одного боку і недалекоглядністю і пасивністю іншого боку, - це перемоги "всього лише" над двох-трикратно переважаючим противником. Перемогти їх можна, тільки будучи на голову вище за супротивника якісно. А з цим у республік проблеми - технічно ЗСУ зараз в середньому оснащені, як правило, на голову вище Народної міліції", - вважають пропагандисти.

Морози в Україні досягнуть -22°: Синоптик розповів, де буде найхолодніше

вівторок, 7 лютий 2023, 10:24

В Україні цього тижня встановиться зимовий характер погоди з невеликими, місцями помірними опадами у вигляді снігу. Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає "Метеопрог", передають Патріоти України. За його даними, температура повітря буде на 1-...

"В один момент прийде ця бажана свобода": Ченці гори Афон озвучили передбачення для України

вівторок, 7 лютий 2023, 9:58

Ченці гори Афон зробили передбачення для України та заявили, що щодня надсилають нашій країні "зброю" - молитви. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України. "Від початку війни ми всі молимося за Україну, зараз правосуддя на її боці. Я вір...