З архіву ПУ. Кликали? Отримайте! Офіцер ЗСУ одним фото показав, яке майбутнє чекає на окупований Донбас

У мережі з'явився знімок з окупованої РФ Абхазії (Грузія), ситуацію там порівняли з тим, що відбувається на Донбасі, який утримують російські найманці, армія РФ і місцеві бойовики. Фото опублікував офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц 17 вересня 2019 року в Telegram, передають Патріоти України.

На фотографії видно, як давно занедбані висотні будинки в Абхазії повністю поросли зеленню, зробивши цю територію фактично непридатною для проживання людей.

Офіцер ЗСУ відзначив, що саме так виглядає "процвітання" в умовах російської окупації.

"Донбас! Абхазія теж покликала росію в гості! Ви готові до інтеграції? Ви готові до "процвітання" та "розвитку"?, - запитав офіцер.

Рада Церков висловилась проти нового муралу зі "Святою Джавеліною" в Києві

середа, 25 травень 2022, 21:47

Українська рада церков обурена назвою та зображенням майбутнього муралу в Києві. Релігійні діячі звернулись до президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка з відповідною заявою, передають Патріоти України. Вони закликають з по...

"Тиждень тому ще ходила у шубі": Слава Камінська розповіла про життя з дітьми та мамою в Нідерландах

середа, 25 травень 2022, 21:00

В ефірі програми Ранок з Україною співачка зізналася, як змінилося її життя за кордоном, передають Патріоти України. Ексучасниця гурту НЕАНГЕЛИ, співачка Слава Камінська на початку війни виїхала з дітьми до Нідерландського селища Нордвейк, бо в Амстерд...