З архіву ПУ. Кликали? Отримайте! Офіцер ЗСУ одним фото показав, яке майбутнє чекає на окупований Донбас

У мережі з'явився знімок з окупованої РФ Абхазії (Грузія), ситуацію там порівняли з тим, що відбувається на Донбасі, який утримують російські найманці, армія РФ і місцеві бойовики. Фото опублікував офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц 17 вересня 2019 року в Telegram, передають Патріоти України.

На фотографії видно, як давно занедбані висотні будинки в Абхазії повністю поросли зеленню, зробивши цю територію фактично непридатною для проживання людей.

Офіцер ЗСУ відзначив, що саме так виглядає "процвітання" в умовах російської окупації.

"Донбас! Абхазія теж покликала росію в гості! Ви готові до інтеграції? Ви готові до "процвітання" та "розвитку"?, - запитав офіцер.

Емоції зашкалюють: Змучений пес обійняв свого українського рятувальника, після того як дісталися до сталого берега Дніпра (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 12:00

Загони українських рятувальників витягуючи з водяної паски людей та тварин, ризикуючи потрапити під обстріл окупанти. Ось і цей собака дякує, як може, бійцям, і не хоче розтаватися з ними.

Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 10:38

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України. Як говориться...