З архіву ПУ. "Корабель-привид" з мерцями на борту знайшли біля берегів Японії

Берегова охорона змогла дістатися до човна тільки через добу після того, як його знайшли.

П'ять людських тіл і дві голови знайшли на невеликому судні, яке винесло хвилями до берегів Японії. Ймовірно це північнокорейські рибалки або біженці, передають Патріоти України 17 січня 2020 року з посиланням на іноземні ЗМІ.

Човен, який знайшли на острові Садо, був сильно пошкоджений, на його борту є написи на корейській мові. Судячи з усього, човен довго знаходився в морі: трупи частково зотліли.

Берегова охорона змогла дістатися до човна тільки через добу після того, як його знайшли. В японській поліції поки не можуть точно сказати, звідки на кораблі взялися голови.

Такі "кораблі-примари" вже не раз знаходили поблизу японських берегів. Найчастіше це невеликі рибальські судна з КНДР. Такі човни часто знаходять порожніми або з тілами на борту. Судячи з усього, рибалки заходять занадто далеко в море в пошуках риби. Вони губляться і гинуть - або від голоду, або через сильний шторм.
Через напружені відносини між КНДР і Японією розслідувати подібні випадки майже неможливо.

Щось пішло не так: В ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів (відео)

середа, 28 вересень 2022, 18:23

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону "Єдині новини" щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з'явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим, передають Патріоти Укра...

У Німеччині трагічно загинув 5-річний хлопчик з України - його придавило шафою

середа, 28 вересень 2022, 15:30

У Німеччині трагічно загинув хлопчик, який через війну з родиною евакуювався з України. На 5-річного Тимура Незбжицького впала шафа. Про це повідомляє ТСН.ua, передають Патріоти України. Родина переїхала до німецького міста Гота. Трагедія сталася увече...