
Речник Держприкордонслужби України Олег Слободян програмі "Крим.Реалії" повідомив, що ажіотажу серед українців на кордоні митники не помічають, передають Патріоти України.
"Ситуація з відпочинком багато в чому натягнута російськими ЗМІ, тому що різкого збільшення кількості українців, які б їхали саме відпочивати, ми не спостерігаємо. Якщо говорити мовою цифр, то за травень 2019 року адмінмежу перетнули десь 197 тисяч українців, а за травень 2017 року їх було близько 190 тисяч осіб. Збільшення є несуттєве і говорити про якесь різке зростання кількості тих, хто їде відпочивати, є недоречно", – сказав Олег Слободян.
Журналісти запитали українців на вулицях Києва, чи дійсно вони хочуть відпочивати у Криму влітку. Більшість відповіли, що не мають бажання їхати до окупованого півострова.
"Насамперед там дорого і мені здається, в Туреччину краще поїхати, ніж в Крим", – зазанчила жителька Києва.
"В жодному разі не поїду в Крим, ба більше, вже п'ять років я не можу поїхати на могили предків", – пояснив киянин.
"До Криму? А для чого мені Крим, як я маю Карпати?", – наголосив місцевий мешканець.
Також опитали людей на адмінмежі у Херсонські області, які прямували з материкової України до Криму. За їхніми словами, на півострів їдуть до родичів і водночас відпочити. Однак відпочивальників з України на пляжах не зустрінеш, частіше – росіян.
Поновити цьогорічний туристичний рекорд обіцяє "міністр" курортів і туризму Криму підконтрольний Росії Вадим Волченко. З його слів, станом на кінець травня на півострові вже відпочили близько мільйона людей, а це на 20% більше ніж торік.
Однак фото з камер спостереження на популярних пляжах свідчать про інше. Наприкінці травня людей майже немає, а Керченський міст, яким мали б їздити тисячі російських туристів, пустує.
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...