З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер.

Група Дятлова. Архівне фото.

Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Одного разу він навіть кинув свою групу і пішов, передають Патріоти України.

Він посилається на записи Геннадія Григор'єва, який працював свого часу власним кореспондентом газети "Уральський рабочий". На думку журналіста, який опитав знайомих Ігоря, той любив командувати, вимагав беззаперечного підпорядкування, не терпів на свою адресу критики ні в якому її вигляді і взагалі був болісно самолюбний.

Одного разу нібито одна з груп туристів навіть оголошувала Дятлову бойкот, після чого він кинув людей прямо в горах і пішов. А потім і зовсім оголосив голодування в знак протесту. На думку дослідника, саме такі "незначні" речі цілком могли стати гнітом для емоційного вибуху, сварки і, врешті-решт, – бійки, в якій частина туристів могла стати на сторону керівника, а інша – проти.

Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...