З архіву ПУ. "Літаючий сарай": У США визначили найпотворніший літак у світі

Літальні апарати, що розроблялися країнами Варшавського договору, зазвичай не відрізнялися красою.

Польський літак M-15 Belphegor

Польський літак M-15 Belphegor є самим «потворним» у світі, пише Popular Mechanics, передають Патріоти України.

Видання запевняє, що літальні апарати, що розроблялися країнами Варшавського договору, зазвичай не відрізнялися красою. Згідно з виданням Popular Mechanics, реактивний сільськогосподарський літак, створений в Польщі в 1970-і роки, був «надзвичайно потворним».

Popular Mechanics нагадує, що M-15 Belphegor повинен був замінити радянський легкий літак Ан-2, проте вийшов гірше свого попередника. «M-15 Belphegor вміщував трохи менш ніж три тонни пестицидів у двох величезних пілонах і розсіював їх за допомогою стиснутого повітря. Двигун був піднятий над системою розпилення хімікатів, щоб уникнути змішування вихлопних газів з випущеним пестицидом», – нагадує видання.

Журнал пише, що M-15 Belphegor «виявився великим розчаруванням», оскільки був погано спроєктований. Popular Mechanics запевняє, що M-15 Belphegor виявився «найповільнішим літаком у світі» і «найважчим біпланом у світі».

Де гарантія, що не пожертвує на ЗСУ?: Ані Лорак зібралася дати концерти в РФ, але проти навіть росіяни

субота, 25 березень 2023, 15:29

Співачка Ані Лорак, яка зрадила Україну і наполегливо мовчить про повномасштабну війну, вирішила дати концерти в РФ. Поки країна-агресорка продовжує вбивати українців, артистка хоче співати і виступати перед росіянами. Так, на сайті Лорак з'явився конц...

"Срамота, діти дивляться": Ксенія Мішина нарвалася на критику через сміливі фото

субота, 25 березень 2023, 15:00

Акторка Ксенія Мішина, яка схудла на дев’ять кілограмів за чотири місяці, поділилася з підписниками в Instagram відвертими фото, передають Патріоти України. «По суботах можна», — підписала кадри Мішина, на яких позує у латексних чоботях та білизні. Зар...