З архіву ПУ. "Літаючий сарай": У США визначили найпотворніший літак у світі

Літальні апарати, що розроблялися країнами Варшавського договору, зазвичай не відрізнялися красою.

Польський літак M-15 Belphegor

Польський літак M-15 Belphegor є самим «потворним» у світі, пише Popular Mechanics, передають Патріоти України.

Видання запевняє, що літальні апарати, що розроблялися країнами Варшавського договору, зазвичай не відрізнялися красою. Згідно з виданням Popular Mechanics, реактивний сільськогосподарський літак, створений в Польщі в 1970-і роки, був «надзвичайно потворним».

Popular Mechanics нагадує, що M-15 Belphegor повинен був замінити радянський легкий літак Ан-2, проте вийшов гірше свого попередника. «M-15 Belphegor вміщував трохи менш ніж три тонни пестицидів у двох величезних пілонах і розсіював їх за допомогою стиснутого повітря. Двигун був піднятий над системою розпилення хімікатів, щоб уникнути змішування вихлопних газів з випущеним пестицидом», – нагадує видання.

Журнал пише, що M-15 Belphegor «виявився великим розчаруванням», оскільки був погано спроєктований. Popular Mechanics запевняє, що M-15 Belphegor виявився «найповільнішим літаком у світі» і «найважчим біпланом у світі».

Берінчик вийшов на бій у формі спецпідрозділу ЗСУ (відео)

субота, 3 грудень 2022, 22:50

Непереможний український чемпіон WBO International у легкій вазі Денис Берінчик (17-0, 9 КО) на свій бій проти Івана Менді (47-5-1, 22 КО) із Франції вийшов у формі Збройних сил України. На "пікселі" 34-річного уродженця Краснодона красувався шеврон "K...

"На стилі": Лілія Ребрик кардинально змінила імідж (фото)

субота, 3 грудень 2022, 18:29

Відома українська телеведуча Лілія Ребрик регулярно ділиться зі своїми шанувальниками подробицями закулісного життя. Оскільки вона не тільки працює на ТБ, а ще грає в театрі і знімається в кіно, у неї досить багато прихильників. Зараз вона опублікувала...