З архіву ПУ. Люди налякані. Що це?! Жахлива істота з дзьобом та іклами звалилася з неба (фото)

Подружню пару з Великобританії налякало невідоме створіння з іклами і дзьобом. Про це повідомляє HullLive, передають Патріоти України 10 вересня 2019 року.

Інцидент трапився в місті Кінгстон-апон-Халл, істоту люди виявили у себе у дворі. За словами господині будинку, "змієподібне створіння з іклами і дзьобом впало з неба".

"Я прокинулася вдень після нічної зміни в лікарні і вийшла у внутрішній двір. Там і виявила дивну істоту. Було відчуття, що його наполовину з'їли. Коли я спробувала загнати його в банку, воно заворушилося. Ці зміїні відмітини між великих очей з боків голови, а також ікла і дзьоб одразу ж змусили мене прокинутися", – розповіла Венді Грей. Водночас, журналісти припустили, що істота може бути гусеницею винного бражника або шовкопряда.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...