З архіву ПУ. "Малюк Немо" виріс: Заводчик вирішив дати своїй акваріумній рибці свободу і випустив її у озеро, але дещо не врахував (фото, відео)

Такий вид мешкає лише у Південній Америці, а точніше, у водах Амазонки і Оріноко.

Заводчик вирішив дати своїй акваріумній рибці свободу і випустив її у озеро, але дещо не врахував. Малюк Немо за цей час виріс до розмірів гіганта-вбивці і додав рибалці, який зустрів його, кілька сивих волосин на голові, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Чоловік з Польщі вирушив порибалити на Зегзьке озеро. Однак замість карасів і судаків у його тенети потрапив більш страшний монстр — величезна піранья з зубами, що нагадують людські.

Спіймана у тенети риба завдовжки досягала близько півметра і важила більше трьох кілограмів.

За словами вчених, які вивчили рибу, це піранья паку, або червоногруда паку. Вона належить до виду прісноводних променеперих риб з сімейства піраньєвих.

Такий вид мешкає лише у Південній Америці, а точніше, у водах Амазонки і Оріноко.

Що робила ця рибка у водах Польщі, достеменно встановити неможливо. Однак експерти припускають, що малюка випустив на волю необачний господар. Піранью привезли до Вармінсько-Мазурського університету у Ольштині, де її вивчили експерти.

"Мабуть, вона потрапила у озеро через безвідповідальність господаря. Вона могла плавати тут від декількох днів до декількох тижнів, але не розмножувалася. Схоже, хтось випустив її у теплі місяці травня або червня, але вже точно не раніше," — розповів професор Петро Хліва, який оглядав рибу.

Паку все ж таки відрізняється від звичайної піраньї, проте сила її щелеп може завдати непоправної шкоди людині. У багатьох країнах розведення цієї риби вважається законним, і будь-хто за бажанням може купити таку для свого акваріума. Можливо, саме так сталося з виловленим екземпляром.

"Мабуть, я піду": Наречений під час весілля викрив зраду нареченої зі свідком

неділя, 28 травень 2023, 21:30

Наречений, який дізнався про роман нареченої зі своїм свідком та найкращим другом, викрив їхню інтрижку просто під час весілля і змусив дівчину заплатити за банкет, передають Патріоти України. Як повідомляє Daily Record, історія стала відома завдяки зг...

Хто має право на відстрочку від служби під час війни і які документи потрібні - роз'яснення

неділя, 28 травень 2023, 21:28

Під час дії воєнного стану передбачено відстрочку від мобілізації для чоловіків віком від 18 до 60 років, що підлягають мобілізації. Право на відстрочку мають громадяни, що працюють у низці органів державної влади, місцевого самоврядування чи у певних ...