З архіву ПУ. Мати соромилася сусідів та ховала хлопчика: На Прикарпатті знайшли дитину-мауглі (фото)

Малюк не говорить - виє, як маленький вовк, не вилазить із своєї схованки і тікає від людей.

На Прикарпатті волонтери виявили асоціальну дитину, яку назвали хлопчик-мауглі, передають Патріоти України 1 вересня 2019 року.

"У старому хліві на околиці села під лісом знайшли маленького мауглі. Малюк не говорить - виє, як маленький вовк, не вилазить із своєї схованки і тікає від людей, немов маленький наляканий звір, який живе сам по собі", - повідомляють місцеві ЗМІ.

Як розповіла засновниця Центру доброти для мами і дитини Марія Левченко, знайденого в селі Голодівка Рогатинського району Івано-Франківської області хлопчика звуть Володимир, йому п'ять років, він з дуже бідної сім'ї. Мати ховає дитину, боячись осуду сусідів - селяни лають жінку за те, що вона народила.

"Дитині ми допоможемо, спробуємо впоратися з її страхом, повернути до життя і дитинства. Але такі історії повинні приводити нас до роздумів і до переосмислення, можливо, варто почути, обійняти, порадити і підтримати, підставити плече там, де ще можна підтримати", - додала волонтер.

"Немає на чому вчити": Автошколи в Росії можуть почати масово закриватися через війну в Україні

неділя, 3 липень 2022, 15:00

На території країни-терориста можуть почати масово закриватися автошколи. Охочих отримати права скоро буде просто "ні на чому вчити". Про це заявив голова правління Спілки автошкіл Олександр Ачкасов, повідомляють Патріоти України із посиланням на росій...

"Юра, прощай, Юра, прости": Дружина продюсера Бардаша натякнула на розставання з ним через антиукраїнські заяви

неділя, 3 липень 2022, 14:29

Дружина українського продюсера Юрія Бардаша прозоро натякнула прихильникам на розлучення з обранцем. Причиною, ймовірно, стали його скандальні антиукраїнські висловлювання. Єлизавета Бардаш і раніше казала, що позиція коханого їй не близька. Відповідни...