З архіву ПУ. Мати соромилася сусідів та ховала хлопчика: На Прикарпатті знайшли дитину-мауглі (фото)

Малюк не говорить - виє, як маленький вовк, не вилазить із своєї схованки і тікає від людей.

На Прикарпатті волонтери виявили асоціальну дитину, яку назвали хлопчик-мауглі, передають Патріоти України 1 вересня 2019 року.

"У старому хліві на околиці села під лісом знайшли маленького мауглі. Малюк не говорить - виє, як маленький вовк, не вилазить із своєї схованки і тікає від людей, немов маленький наляканий звір, який живе сам по собі", - повідомляють місцеві ЗМІ.

Як розповіла засновниця Центру доброти для мами і дитини Марія Левченко, знайденого в селі Голодівка Рогатинського району Івано-Франківської області хлопчика звуть Володимир, йому п'ять років, він з дуже бідної сім'ї. Мати ховає дитину, боячись осуду сусідів - селяни лають жінку за те, що вона народила.

"Дитині ми допоможемо, спробуємо впоратися з її страхом, повернути до життя і дитинства. Але такі історії повинні приводити нас до роздумів і до переосмислення, можливо, варто почути, обійняти, порадити і підтримати, підставити плече там, де ще можна підтримати", - додала волонтер.

Знакова подія для Запоріжжя та області: Із нового терміналу міжнародного аеропорту міста відправився перший рейс (фотофакти)

вівторок, 20 жовтень 2020, 6:08

19 жовтня, о 6.50 із нового терміналу Міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, зазначають Патріоти України. . “Ввечері приймемо пасажирів, які прилетять рейсом «Київ – Запоріжжя» авіако...

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...