З архіву ПУ. Мокшанська культура: "Прямо у центрі Києва є кладовище, на якому я ледь не помер. Від сміху", - епатажний російський дизайнер та блогер розізлив мережу

Гумор зухвалого гостя з Залісся оцінили далеко не всі його читачі навіть у ментально досить брутальній Росії, не кажучи вже про українців

Відомий російський дизайнер Артемій Лебедєв висміяв київське кладовище домашніх тварин. Пост зі знущальними коментарями росіянин опублікував на своїй сторінці в Живому Журналі. Далеко не у всіх інтернет-користувачів цей пост викликав посмішку, з задоволенням констатують Патріоти України.

«Прямо у центрі Києва є кладовище, на якому я ледь не помер. Від сміху. Більшість табличок тут дерев’яні. Багато без огорож. Хоча є і дуже доглянуті могили з новими квітами. Ну а х * лі? 15 років Тимочка прожив – саркастично зауважив блогер.

«Краще викинути їх на смітник? Того, хто крутився у тебе 10-15 під ногами років ?
Ви взагалі тварин у себе в будинку тримали? », – зауважив коментатор під ніком alemrnd.

«Російські дегенерати сміються», – додав Захар_superstar.

Артемій Лебедєв – відомий блогер і дизайнер, співзасновник Студії Артемія Лебедєва. Прославився частим вживанням нецензурних виразів.

Публікації дизайнера і раніше викликали критику і подив у багатьох інтернет-користувачів. Наприклад, у 2014 р блогер несхвально відгукнувся про радянські пам’ятники, що було сприйнято як нападки на ветеранів Великої Вітчизняної війни. У 2015 року суд зобов’язав горе-коментатора сплатити штраф в сумарному розмірі 1, 5 млн руб., Однак рішення Феміди так і не вступило в силу.

У тому ж році Лебедєв опублікував скандальний пост про київське кладовище домашніх тварин. У 2017 р Лебедєву заборонили в’їзд в Українучерез некоректні висловлювання і відвідини окупованих територій Донбасута Криму.

Так, клоунів вистачало в усі часи. Але доречно зауважити, іноді для обурення інтернет сегмента вистачає одних лише невдалих фото або відео. Для прикладу, досить прикра історія трапилася з відомою балет-дівою Анастасією Волочковою. Виклавши до мережі запис своїх танців, вона натрапила на шквал критики.

Хіти тижня. Будівельники зламали закони фізики: Мережу здивувала будівля в Японії, яка дивом ще не впала (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 13:00

У мережі звернули увагу на незвичайний будинок в Японії, конструкція виглядає дуже хиткою і користувачі не розуміють, як ця споруда ще не впала. В основі будівлі знаходяться вузькі бетонні сходи, на яких тримається решта конструкції, і, здається, вона ...

Щоб не вважав себе "найрозумнішим": Активісти провчили водія маршрутки, що відмовився возити ветерана АТО безкоштовно (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 12:59

Нацкорпус вважає, що недоречно закривати очі на свавілля водіїв щодо ветеранів та їхніх прав. Активісти Національного Корпусу у Кропивницькому провчили водія маршрутки, що відмовив у пільговому проїзді ветерану АТО, вони весь день безкоштовно їздили йо...