З архіву ПУ. Можна голову зламати: Мережу підірвали логічні завдання для школярів в Україні (фото)

У мережі оприлюднили фото із підручника для школярів, першокласнику задали задачу, яку важко розв'язати. Про це повідомляє співачка Марина Одольська у Facebook, передають Патріоти України.

"Мої розумні друзі! Допоможіть дізнатись, яке слово записали помилково??? Щось я підторможую... завдання для першокласника", - написала вона.

В коментарях українці публікують шкільні завдання, які вважають, також, важкими.

Коментатори допису намагались допомогти автору, та свої варіанти відповіді, а також слова підтримки писали під фото. Зазначимо, що єдиного варіанту вони так і не знайшли.

"Напевно "сир" - не має ні ніжок, ні шассі, ні коліс", "Сир. Бо це їжа, а інше не їжа", "Корова - жіночий рід. Всі іні слова - чоловічий рід", "Літак в небі, а все інше на землі", - пишуть вони.


Путін заговорив про свого наступника і сказав, кого готовий підтримати

понеділок, 14 червень 2021, 18:12

Президент Росії Володимир Путін допускає, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до нього. Чинний президент готовий підтримати того, хто відданий країні. Про це він заявив в інтерв'ю американському каналу NBC, текст опублікований...

У Києві скандальна блогерка в прямому ефірі вживала "білий порошок" і алкоголь

понеділок, 14 червень 2021, 17:57

Київська блогерка, що відома під ніком "ttiisshhiinnaa", яка раніше влаштувала погром номера в готелі, записала чергове скандальне відео. На ньому мешканка Києва прийняла якийсь білий порошок, передають Патріоти України. На відео, яке було розміщене в ...