З архіву ПУ. "Ми - імперія, але...": Російський актор українського походження висловився про "рускій мір" (відео)

Актор зазначив, що всередині Росії треба переладнати все, і це можливо лише за наявності політичної конкуренції...

Леонід Барац

Російський актор, один з учасників і засновників комічного театру "Квартет І" Леонід Барац, родом з Одеси, висловився про "русскій мір". Він це зробив в інтерв'ю YouTube-каналу "The Люди", передають Патріоти України.

"Щоб помиритися з Україною, Росія насамперед повинна зробити щось із собою, змінюватися всередині. Імперії можуть різними способами завойовувати або освоювати території, а ми вважаємо себе імперією... Але Росія має щонайменше не військовим і не силовим методом поширювати той "русскій мір", про який я весь час чую", — сказав Барац.

Також актор додав, що всередині Росії треба переладнати все, і це можливо лише за наявності політичної конкуренції. "Влада в одних руках, як мені здається, якими б вони не були порядними, чистими і якими б не були холодними мізки це неправильно. Все одно влада в таких руках має відчувати конкуренцію і вона повинна не боятися існувати для того, щоб створити цілісну країну. Щоб нам можна було пишатися не лише якимись силовими досягненнями...", — підсумував Барац.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:00

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash, передають Патріоти України. "Мінус роботи...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...