З архіву ПУ. "На лбу печать": Путіна на Великдень знову сфотографували з поганим знаменням

Фотограф вибрав вдалий ракурс, коли на лоб російського президента впала тінь від хреста, розміщеного на головному уборі патріарха.

Президент Росії Володимир Путін знову опинився в центрі уваги, ставши головною темою для обговорення в соціальних мережах, передають Патріоти України.

На цей раз російський президент осоромився під час під час пасхального богослужіння в храмі Христа Спасителя. На фотографії, опублікованій агентством AP, Володимир Путін стоїть біля патріарха Кирила. Фотограф вибрав вдалий ракурс, коли на лоб російського президента впала тінь від хреста, розміщеного на головному уборі патріарха.

В мережі відразу підняли на сміх фотографію. Деякі вважають, що такий кадр не є випадковим, а свідчить про те, що на Путіні "стоїть печатка сатани".

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...