З архіву ПУ. На початку кар'єри хотіла здаватися українкою: Стало відомо справжнє прізвище зрадниці Лободи

Секрет артистки видала співачка Кеті Топурія.

Скандальна Світлана Лобода, котра 18 жовтня святкує свій день народження, як виявилося, в житті носить абсолютно інше прізвище. Про це повідомила солістка групи "А-Студіо" Кеті Топурія в соціальній мережі Instagram, передають Патріоти України.

Співачка Топурія заявила про те, що прізвище української співачки Світлани Лободи насправді - Лободадзе. Солістка "А-Студіо" зняла коротку Stories, в якій повідомила, що її подруга Лобода випустила новий фільтр для Instagram.

"Наша подружка Світлана Лободадзе, це її справжнє прізвище, хто не знає, випустила новий фільтр, подивіться", - поділилася з підписниками Топурія.

Очевидно, Кеті вирішила скористатися тим фактом, що Світлана неодноразово висловлювалася з приводу свого імені, зазначаючи, що не дуже любить його. При цьому прізвище їй, навпаки, подобається.

"З дитинства мені здавалося, що ім'я Світлана - не моє... Немає в ньому того бунтарського духу, який був мені завжди притаманний. У школі мене почали називати за прізвищем і я була цьому дуже рада, так як вважала його ємним та гучним", - написала Лобода під одним з постів.

Нагадаємо, що у 2010 році Світлана Лобода офіційно перейменувала свій музичний проект, зареєструвала бренд і торгову марку LOBODA. Влітку 2010 року вийшов сингл "Революція". На нагородженні VIVA Лобода представила сингл "Спасибі", присвячений донечці. А в кінці червня 2013 року Лободі було присвоєно почесне звання "Заслужений артист України".

Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...