З архіву ПУ. На початку кар'єри хотіла здаватися українкою: Стало відомо справжнє прізвище зрадниці Лободи

Секрет артистки видала співачка Кеті Топурія.

Скандальна Світлана Лобода, котра 18 жовтня святкує свій день народження, як виявилося, в житті носить абсолютно інше прізвище. Про це повідомила солістка групи "А-Студіо" Кеті Топурія в соціальній мережі Instagram, передають Патріоти України.

Співачка Топурія заявила про те, що прізвище української співачки Світлани Лободи насправді - Лободадзе. Солістка "А-Студіо" зняла коротку Stories, в якій повідомила, що її подруга Лобода випустила новий фільтр для Instagram.

"Наша подружка Світлана Лободадзе, це її справжнє прізвище, хто не знає, випустила новий фільтр, подивіться", - поділилася з підписниками Топурія.

Очевидно, Кеті вирішила скористатися тим фактом, що Світлана неодноразово висловлювалася з приводу свого імені, зазначаючи, що не дуже любить його. При цьому прізвище їй, навпаки, подобається.

"З дитинства мені здавалося, що ім'я Світлана - не моє... Немає в ньому того бунтарського духу, який був мені завжди притаманний. У школі мене почали називати за прізвищем і я була цьому дуже рада, так як вважала його ємним та гучним", - написала Лобода під одним з постів.

Нагадаємо, що у 2010 році Світлана Лобода офіційно перейменувала свій музичний проект, зареєструвала бренд і торгову марку LOBODA. Влітку 2010 року вийшов сингл "Революція". На нагородженні VIVA Лобода представила сингл "Спасибі", присвячений донечці. А в кінці червня 2013 року Лободі було присвоєно почесне звання "Заслужений артист України".

Страшно навіть дивитися: У Росії кінь із возом влетів у натовп людей на святі (відео)

субота, 12 червень 2021, 23:43

У російському Татарстані кінь із возом в'їхав у натовп людей. Це сталося під час святкування Сабантуя – фестивалю з нагоди закінчення весняних польових робіт, повідомляють Патріоти України. Видання "Нижньокамська правда" уточнило, що 15-літній хлопець ...

З архіву ПУ. "Деда пора в Кащенко сдать": У мережі висміяли "заповіт" скандального російського письменника про переділ кордонів з Україною та Китаєм

субота, 12 червень 2021, 23:30

Чергова безглузда заява прозвучала від одного з ідеологів так званої "русской весны". Скандальний російський письменник, екс-глава Націонал-більшовицької партії і один з ідеологів "російської весни" Едуард Лімонов у червні 2018 року відзначився чергово...