З архіву ПУ. "На сьогодні він - не наш... За Крим не вмер не один солдат... Десятки тисяч людей загинули у цій незрозумілій як на мене війні... АТО": Олег Винник відповів на запитання, чий Крим (відео)

Співак також як міг пояснив свою появу в російському проекті "Всім мир" ,і не зміг сказати, що Крим український. Засуджує втрати на України в АТО, назвати Росію агресором не спроможний. При цьому, начебто, на гастролі в Росію не збирається.

Український співак Олег Винник, який опинився в центрі скандалу через участь в російській акції "Усім мир", відповів на запитання, чий Крим. У коментарі журналісту телеканалу СТБ, виконавець заявив, що "сьогодні взагалі говорити про це не потрібно, це нічого не дає", передають Патріоти України 28 вересня 2019 року

"Коли ти кричиш: "Наш Крим!"... А він не наш, на сьогоднішній день. Ми маємо те, що маємо, це факт. І ми будемо всі кричати, що наш? Чому ж, ми нічого не вирішуємо", - заявив Винник.

"І якщо бути конкретно відвертим, то за Крим не помер жоден солдат, не загинув. Що дорожче: Крим або Донбас? Або Україна? Чому ми ділимо, чому ми ставимо акценти на якісь речі. Я не вважаю, що Крим забрали і він найдорожче іншого: життів, доль наших людей, українців, співвітчизників. Десятки тисяч людей загинули в цій незрозумілій війні, яка називається АТО. І в кінці кінців, кінця цього поки що немає", - підсумував співак.

Олег Винник також пояснив свою появу в російському проекті "Всім мир". За словами співака, він брав участь виключно у флешмобі до Міжнародного дня миру. "Що стосується використання мого відео в кліпі, то я про це взагалі не знаю. Це не моя справа, я про це ні з ким не домовлявся. Моє ім'я, моя особистість використана без мого відома", - заявив співак.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...

Працювали у кафе й ресторанах: У Києві затримали банду іноземців, які обкрадали людей за схемою "підсід" (фото)

четвер, 4 березень 2021, 14:25

У Києві оперативники затримали іноземців, які систематично обкрадали клієнтів закладів громадського харчування. Злочинців схопили на вулиці Івана Франка, 46. Про це повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" Facebook, передають Патріоти України. Зло...