З архіву ПУ. "На сьогодні він - не наш... За Крим не вмер не один солдат... Десятки тисяч людей загинули у цій незрозумілій як на мене війні... АТО": Олег Винник відповів на запитання, чий Крим (відео)

Співак також як міг пояснив свою появу в російському проекті "Всім мир" ,і не зміг сказати, що Крим український. Засуджує втрати на України в АТО, назвати Росію агресором не спроможний. При цьому, начебто, на гастролі в Росію не збирається.

Український співак Олег Винник, який опинився в центрі скандалу через участь в російській акції "Усім мир", відповів на запитання, чий Крим. У коментарі журналісту телеканалу СТБ, виконавець заявив, що "сьогодні взагалі говорити про це не потрібно, це нічого не дає", передають Патріоти України 28 вересня 2019 року

"Коли ти кричиш: "Наш Крим!"... А він не наш, на сьогоднішній день. Ми маємо те, що маємо, це факт. І ми будемо всі кричати, що наш? Чому ж, ми нічого не вирішуємо", - заявив Винник.

"І якщо бути конкретно відвертим, то за Крим не помер жоден солдат, не загинув. Що дорожче: Крим або Донбас? Або Україна? Чому ми ділимо, чому ми ставимо акценти на якісь речі. Я не вважаю, що Крим забрали і він найдорожче іншого: життів, доль наших людей, українців, співвітчизників. Десятки тисяч людей загинули в цій незрозумілій війні, яка називається АТО. І в кінці кінців, кінця цього поки що немає", - підсумував співак.

Олег Винник також пояснив свою появу в російському проекті "Всім мир". За словами співака, він брав участь виключно у флешмобі до Міжнародного дня миру. "Що стосується використання мого відео в кліпі, то я про це взагалі не знаю. Це не моя справа, я про це ні з ким не домовлявся. Моє ім'я, моя особистість використана без мого відома", - заявив співак.

Багаж несподівано загорівся: В аеропорту Одеси сталася вогняна НП (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 13:08

У п'ятницю, 14 травня, у пасажира, який планував летіти з Одеси до Києва, в аеропорту загорівся багаж. Про це пише видання Траса-95, передають Патріоти України. О 6:55 співробітники аеропорту помітили, що з сумки у чоловіка йде дим. Чоловіка швидко вив...

Присутні затамували подих: Кіт вистрибнув із п’ятого поверху під час пожежі (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 12:39

Під час пожежі в Чикаго кіт продемонстрував вражаючу здатність приземлятися на чотири лапи після стрибка з п'ятого поверху. Спритну тварину зняли на відео співробітники пожежного управління, передають Патріоти України. Крізь клуби диму в розбитому вікн...