З архіву ПУ. "На Україні живуть д*біли": Соліст "Любе" Расторгуєв запропонував MARUV виїхати в Росію

Улюблений співак і музикант російського президента Путіна вважає, що українській співачці нічого робити на батьківщині.

Микола Расторгуєв. Фото: соцмережі.

Лідер російської групи "Любе" Микола Расторгуєв у лютому 2020 року запропонував українській співачці MARUV переїжджати в Росію на постійне місце проживання. Про це повідомляє видання "Підйом", передають Патріоти України.

Улюблений співак і музикант російського президента Путіна вважає, що українській співачці нічого робити на батьківщині, особливо після того, як на неї обрушилася критика за привітання з 23 лютого. Расторгуєв назвав українців "д@біламі", показавши тим самим своє справжнє ставлення до "братнього народу". "Просто на Україні живуть д@біли. Вже скільки років там відбувається (і всі про це знають) д@білізм і ідіотизм. А їй треба звідти валити в Росію. Нехай вона приїжджає в Росію і займається музикою. У неї ж напевно тут є шанувальники", - заявив Расторгуєв.

Солодка помста Порошенку: Цукерки "Гордон в шоколаді" продаються вшестеро дорожче, ніж "Рошен"

вівторок, 13 квітень 2021, 0:27

Цукерки "Гордон в шоколаді", які випустив український журналіст та ненависник Порошенка Дмитро Гордон, коштують 200 гривень за 170 грам. Це значно дорожче, ніж "пташине молоко" інших марок. Незважаючи на це, цукерки наразі користуються попитом, зазнача...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.