З архіву ПУ. Найкрасивішим чоловіком планети визнали шведського блогера: Як він виглядає (фото, відео)

Популярного шведського блогера Фелікса PewDiePie Чельберга визнали найкрасивішим чоловіком на планеті. У рейтингу Independent Critics він обігнав багато знаменитостей, передають Патріоти України.

На другому місці опинився учасник музичного гурту BTS Кім Тхехен, на третьому – австралійський актор Кріс Хемсворт. Відповідний ролик опубліковано на YouTube-каналі TC Candler. Крім того, четверте місце посів ще один учасник гурту BTS Чон Джонгук, на п'ятому місці опинився британський актор Генрі Кавілл. Варто відзначити, що в рейтинг також потрапили і інші відомі актори, моделі, музиканти та спортсмени.

  • Нагадаємо, Фелікс PewDiePie Чельберг – це шведський відеоблогер і діяч шоу-бізнесу, творець однойменного каналу на YouTube.
  • 25 серпня 2019 року його канал подолав позначку в 100 мільйонів підписників
  • Також йому була вручена червона діамантова кнопка за подолання такої кількості шанувальників.

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...