З архіву ПУ. Навіть це вкрали! Сергій Лазарєв оконфузився з номером для "Євробачення" (відео)

Російський співак, який представляє на "Євробаченні-2019" Росію, Сергій Лазарєв оконфузився з конкурсним номером, повідомляють Патріоти України.

У четвер, 16 травня, артист виступив на сцені "Євробачення" з композицією під назвою Scream. Однак ще на кадрах репетиції, опублікованих в мережі, глядачі помітили, що номер Сергія Лазарєва дуже схожий на номер іншої конкурсантки з Північної Македонії Тамари Тодевської.

В обох виконавців основною декорацією є дзеркальні екрани, на яких транслювалися їхні зображення. До того ж, принципи постановки номерів дуже схожі, як і їхні пісні.

Сам Сергій Лазарєв відразу ж прокоментував ситуацію, зазначивши, що номери дійсно дуже нагадують один одного. Він зазначив, що принципово не дивиться номери інших учасників, але перед виступом вже багато чув про те, що схожість є.

"Я не дивлюся номери інших учасників свідомо і принципово. Я бачив фотографії, схожі на сцені панелі. У нас вся концепція побудована на дзеркалах, на відбитках, але наші історії різні. Головне, які емоції народжуються у глядача, коли він дивиться той чи інший виступ", – розповів співак.

У США створили “найбілішу з білих фарб”, здатну супер ефективно охолоджувати будинки в спеку

субота, 17 квітень 2021, 6:50

Вчені з Університету Пердью в США створили супер білу фарбу, яка відбиває 98% енергії випромінювання сонячного світла. Про це йдеться в науковому журналі ACS Applied Materials & Interfaces, зазначають Патріоти України. . У новій фарбі в якості біл...

"Бориспіль" рветься в третє тисячоліття: Головна повітряна брама України зустрічатиме гостей сучасною автостанцією в футуристичних формах (фотофакти) :

субота, 17 квітень 2021, 5:45

В аеропорту "Бориспіль" з'явиться унікальна для України автостанція. Розробка триває, але на візуалізацією проекту можна подивитися вже зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com. Повідомляється, що термінал для прийому автобусів...