
У додатку Google Earth віртуальні уфологи зробили чергове відкриття в Антарктиді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. На одному знімку була помічена незрозумілу тінь, відкинута явно штучним об'єктом. На думку дослідників, мова йде про вежу, котра у висоту становить приблизно 100 метрів, при підрахунку спиралися на довжину тіні.
На жаль, самої будови так і не знайшли, тому конспірологи припустили, що вона була зруйнована. Залишилася тільки одна вежа, яка і відкинула тінь.
Уфологи і конспірологи привели кілька варіантів, хто і коли міг побудувати споруду. Перший варіант - це високорозвинена стародавня цивілізація, а щодо другого здогадатися нескладно - інопланетяни. Третя теорія куди цікавіша: якщо припустити, що Антарктида є порталом, то на ній міг побувати хто завгодно.
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...