З архіву ПУ. "Не хочу нікого обманювати": Депутат від "Слуги народу" відмовився "нарочито" говорити мовою

Жан Беленюк додав, що не буде наслідувати приклад "президентів і чиновників", які говорять українською напоказ.

Жан Беленюк. Фото: УНІАН.

Чемпіон світу з греко-римської боротьби та народний депутат від партії "Слуга народу" Жан Беленюк заявив, що в повсякденному житті найчастіше розмовляє російською мовою, а не українською, передають Патріоти України 23 квітня 2020 року.

За словами спортсмена, він не хоче підлаштовуватися під настрій мас. "Я не хочу нікого обманювати, "строїти" з себе людину, яка нарочито розмовляє на публіці, в соцмережах українською, нібито заграючи з тими, кому це було б приємно", – цитує Беленюка tribuna.com.

Жан додав, що мова в його випадку доречна, коли того вимагає ситуація: наприклад, коли хтось починає говорити з ним українською. "Хоча мені постійно доводиться перекладати з російської, я мислю російською. Але я не бачу в цьому проблеми", – наголосив спортсмен.

Беленюк додав, що не буде наслідувати приклад "президентів і чиновників", які говорять українською напоказ. "Не хочу, як якісь президенти або чиновники, тільки для того, щоб сподобатися публіці, зараз це тренд, робити з себе україномовну людину, показувати це, а вдома розмовляти російською. Я такого робити не буду", – підсумував атлет-депутат.

З архіву ПУ. Скрепи високодуховні: У Росії школярка влаштувала дивний "подарунок ветеранам" до Дня перемоги (фото)

неділя, 16 травень 2021, 21:30

Дівчинка могла би допомогти стареньким по господарству або подарувати щось корисне, однак обрала досить сумнівний спосіб вшанування. Школярка з російського Єкатеринбурга більше години простояла на цвяхах і присвятила свій «рекорд» ветеранам, повідомляю...

Лайфхак року, було круто! Лілія Ребрик поділилася секретом ідеального відпочинку з дітьми (фото)

неділя, 16 травень 2021, 21:18

Лілія Ребрик чудово відпочила і перезарядилася в Туреччині разом з коханим чоловіком Андрієм Диким і дочками Діаною і Поліною. Там же ведуча відсвяткувала своє 40-річчя і просто засипала мережу яскравими кадрами з сімейних канікул. А крім того, вона ро...