З архіву ПУ. Не поспішайте спускати воду в унітазі: Науковці виявили несподіваний симптом раку

До чинників розвитку раку відносяться зловживання алкоголем, зайва вага, генетична схильність і цукровий діабет.

Блідий колір калу може свідчити про розвиток раку печінки. Про цей несподіваний симптом йдеться в пам'ятці благодійної організації по боротьбі з онкологією імені Дугласа Макміллана, повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Express.

Серед інших ознак захворювання експерти виділили втрату апетиту, слабкість і нудоту, а також болі в правій частині живота, здуття і пожовтіння шкіри і білків очей. «Все це може бути викликано і іншими захворюваннями, але все ж необхідно звернутися до лікаря», - зазначили автори рекомендацій.
За їх словами, до чинників розвитку раку відносяться зловживання алкоголем, зайва вага, генетична схильність і цукровий діабет.

В Україні прогнозують зниження цін на продукти: Що подешевшає вже найближчими днями

вівторок, 28 березень 2023, 7:37

Весна принесла із собою нові цінові тенденції на ринку продовольства. Зокрема, ціни на продукти деяких категорій зростуть іще більше. Проте окремі види харчів можуть подешевшати, передають Патріоти України. Про те, що і як має змінитись у ціні найближ...

Телеведуча "1+1" Алла Мазур втратила дуже близьку людину

вівторок, 28 березень 2023, 6:59

Зірка каналу "1+1" Алла Мазур повідомила, що не стало її батька Григорія Франковича. . Тележурналістка написала, що завжди пишалася татом, саме він навчив її максималізму в роботі. Працював до останнього клієнта, переживав за кожного, телеведуча поділ...